پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


با سلام خدمت شما دکتر عزیز .بی نهایت از سایت مفید شما تشکر میکنم.من حدود 3 ماه از دستگاه وکیوم برای بزرگ کردن آلت تناسلی استفاده کردم،در موقع استفاده از دستگاه وقتی که آلت داخل محفظه قرار می گرفت بعد از چند دقیقه از پمپ ، قسمتهایی از آلت کبود میشد و عروق خونی آن فکر کنم پاره میشد.اما من همچنان استفاده می کردم.وقتی احساس کردم که امکان دارد این تیرگی از بین نرود دیگر از دستگاه استفاده نکردم.الان حدود 1 ماه است که دیگر استفاده نمی کنم ،اما پوست آلت همچنان در قسمتهایی که عروق پاره میشد تیره مانده ،که این تیرگی در حالت برانگیخته شده آلت کمتر میشود.لطفاً بگویید برای رفع این تیرگی چه کار کنم .نگویید به پزشک مراجعه کنم ،شما چه دارویی پیشنهاد می کنید؟آیا استفاده از هیدروکینون مؤثر است؟لطفاًمرا از این نگرانی زودتر خارج کنید.منتظر جواب شما هستم.

1 پاسخ 1

یکی از مهمترین عوارض واکیوم همین عارضه است معمولا پس از 3 ماه کبودی خودبخود بهبود میابد . احتیاج به درمان نیست.

برگرفته از : http://www.drhaghighat.ir/ (دکتر مجید حقیقت)





عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده