پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


با سلام و وقت بخیر پسری 33 ساله هستم دچار ریزش موی قسمت جلوی سر به پزشک مراجعه کردم و ماینوکسیدین و فینستراید تجویز کردن و به مدت 6 ماه است که استفاده می کنم و نتیجه قابل قبولی گرفتم در مراجعه اخیرم به پزشک ایشان داروی Ecophane تجویز کردند( علاوه بر دو داروی ذکر شده) ولی بعد از شروع درمان با داروی جدید دچار ریزش مو شدهام به طوری که مثل سابق در زمان شانه کردن یا مس کشیدن شاهد ریزش غیر عادی مو ها هستم به طور اتفاقی زمانی که در اینترنت در مورد ویژگیهای این دارو جستجو می کردم متوجه شدم چندین نفر نیز همانند من با این مشکل مواجه شدن و آنها نیز بیان کرده بودن بعد از مصرف دارو دچار ریزش مو شده اند( از کشور های مختلف) می خواستم نظر حرفه ای تون رو در مورد این دارو بدونم و بدونم آیا ممکن این دارو چنین عوارضی داشته باشه یا یک مسئله کاملا تصادفی است ! اگر نه پس به نظر شما چه عاملی می تونه دخیل باشه؟ پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگذارم

1 پاسخ 1

این دارو صرفا مولتی ویتامین است و بعید است چنین مشکلی ایجاد کند با این حال اگر به درمان قبلی خود ادامه دهید بهتر است

برگرفته از : http://www.drvaez.ir/ (دکتر علیرضا واعظ شوشتری)



من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده