جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه جبران عوارض خودارضایی (14) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 14 پرسش مرتبط با کلیدواژه جبران عوارض خودارضایی در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه جبران عوارض خودارضایی، اینجا را کلیک کنید.


ردیفپرسش
1ضررهای استمناء (جلق) ‌چیست؟ آیا در افرادی که این عمل زشت را انجام می دهند تغییرات خاص به وجود می آید؟ در صورت وجود ضررها آیا این آسیب های وارد شده به بدن مانند کوچک شدن پشت کمر (محل بالای ران) آیا راه درمان هم دارد یا نه؟ (به این سؤال به صورت کامل توضیح داده شود.) افرادی که این عمل را انجام می دهند در مدت زیادی مانند 4 الی 5 سال چه ضررهایی به آن ها وارد می شوند و آیا خوب می شوند؟
2من پسر هستم از مشهد. من چهار و پنچ سالی استمنا می کردم اما حالا به لطف خدا یک ساله که این کار رو گذاشتم کنار. آقای دکتر من متأسفانه الان چند سالی است که برام مشکلاتی پیش اومده. موهام کم پشت شده و گوشم وزوز می کنه می خواستم بدونم آیا این مشکلاتم حل می شه و قابل درمان هست یا نه؟ و برای درمان موهام و وزوز گوشم چه کار کنم. رفتن به دکتر و گفتن این حرف ها به صورت مستقیم برام سخته اگه لطف کنید کمکم کنید به من عمر دوباره بخشیدید.
3جایی خوندم که غذاهای گرم و پر انرژی که نوشتید (خرما، عسل و ... ) محرک قوای جنسی هست و نباید در حین ترک این عمل (خودارضایی) مصرف بشه. آیا این درسته؟
4من پسری هستم 21 ساله از 13 سالگی خودارضایی می کردم و تا حالا ادامه داده ام تا حالا چند بار قصد ترک این کار را داشته ام ولی واقعا نمی توانم. مشکل اینجاست که من هم همجنس باز و هم دختر باز هستم. من هم با دختر هم با پسر حتی حالا این کار را ادامه می دهم ولی نمی توانم از این کار دست بکشم. من اون قدر سریع تحریک می شوم که بعضی وقت ها مجبور به دوبار خودارضایی در 30 دقیقه می شوم و حتی می توانم بدون تحریک جسمی با فکر خودارضا بشوم. مشکل بدتر اینجاست که من دوست دختری داشتم که نزدیک به 10 سال با هم بوده ایم و او به تازه گی از من جدا شده و ازدواج کرده و من دچار مشکل روحی شدید شده ام. از همه بدتر من چند وقت دیگر کنکور دارم و اگر قبول نشم باید برم سربازی. اگه قبول نشم بین همه دوستان و فامیل اولین پسر تحصیل نکرده می شم. همه دوستان من دانشگاه قبول شده اند و فقط من مانده ام. که این کنکور اخرین فرصت من تا قبل از سربازی است. در ضمن به دلیل خودارضایی زیاد فکر کنم بدجوری مشکل جسمی و روحی پیدا کرده ام. دارم دیوانه می شم واقعا از خودم از زندگی خسته شده ام. دیگر زندگی برایم ارزشی ندارد. نه به ازدواج با این وضع خودم فکر می کنم (چون به دلیل خودارضایی تقریبا نابود شدم و از طرفی ازدواج با یک دختر خیانت مستقیم به اون است. با این وضع من) در ضمن در صورت ترک خودارضایی خود آیا راهی هست که من از نظر جسمی سالم بشم؟ یا بتونم سالم ازدواج کنم؟ چه طور می تونم خودم را برای کنکور اماده کنم وقتی دوست 10 ساله من؛ من را رها کرده و من از نظر روحی کاملا داغون هستم.
5من دختری هستم 18 ساله که از سن 15 سالگی خود ارضایی می کردم ولی الان 3 ماه است که ترک کردم، کمکم کنید آیا اگر من ازدواج کنم می توانم رابطه جنسی خوبی با شوهرم داشته باشم و در بچه دار شدن من مشکلی پیش نمی آید. منو کمک کنید چی کار کنم؟
6بنده در دوران نوجوانی، به صورت ناآگاهانه، درگیر عمل زشت استمنا شدم. چندین بار سعی در ترک آن داشتم، ولی موفق نشدم. در حال حاضر، به دلیل مشاهده مشکلات به وجود آمده مثل خروج آبی شبیه منی بعد از ادرار(بعضی مواقع)، نزدیک شدن به دوران ازدواج و نگرانی از ایجاد مشکل در ارتباط زناشویی و کاهش میل جنسی نسبت به گذشته، شدیدا سعی در ترک این عمل بر آمده ام. ولی شدیدا نگران این هستم که آیا این قوای از دست رفته ام بازگشت پذیر است یا نه؟ و آیا در زندگی ام دچار مشکل می شوم؟ چکار باید بکنم؟ خواهشا راهنمایی کنید.
7می خواستم بدانم کسی که از حالا دست از استمنا بر دارد آیا آن اختلالات به وجود آمده یا در ابتدای به وجود آمدن آنها است آن مشکلاتش بر طرف می شود آیا کار خاصی باید انجام داد تا عوارض آن از بین برود لطفا من را راهنمایی کنید.
8من حدود 10 سال پیش لذت را درک کردم و چندین بار هم این عمل را ترک کردم من از اینکه این گناه بزرگی است و از اثرات جسمانی و روانی آن اطلاع دارم من راه های متفاوتی را به کار برده ام در اتاق تنها نمی نشینم تا این افکار پلید به سراغم نیاید یا دوش آب سرد می گیرم یا اینکه نمی گذارم مثانه پر بماند ولی با تمام این احوالات با اندکی فشار روحی این عمل، فقط مرا راضی نگه می دارد با اینکه الان 23 سالم است بعضی مواقع این عمل زشت را انجام می دهم، من الان حدود یک ماه است که این کار را انجام نداده ام ولی روحیه ام ضعیف شده خودم را به کارهای عبادتی مشغول می کنم ولی لذت این عمل زشت یادم نمی رود، من از شما راهنمایی می خواهم که چکار کنم و این عمل چه تأثیری در زندگی زناشویی آینده من دارد آیا من با اینکه خودارضایی انجام می دهم می توانم در زندگی زناشویی ام لذتی بیشتر از این را درک کنم؟
9آیا عوارضی که از طریق عمل زشت استمنا پیدا می شود (مانند کمی حافظه) پس از ترک این عمل پلید جبران می شود؟ خواهش می کنم من را از این دغدغه خاطر نجاتم دهید چونکه من متأسفانه حدود 400 مرتبه مرتکب این عمل زشت شدم و الان به دلیل آگاهی از مضرات این عمل قصد ترک آن را دارم خواهش می کنم سریعتر جواب حقیر را بدهید.
10ابتدا از اینکه مجبورم اینقدر رک و بدون حیا صحبت کنم پوزش می طلبم. اگر مطالب از حوصله شما خوارج بود دلیلش دادن اطلاعات کافی است و به بزرگواری خود ببخشید. پسری هستم 23 ساله که از سن حدود 11 سالگی عادت به استمنا پیدا کردم و بدون اینکه مایع منی از من خارج شود از این عمل لذت برده وبه اوج شهوت جنسی می رسیدم. پس از حدود 2 سال برای اولین بار پس از استمنا مایعی شبیه منی از من خارج شد که در آن سن در مورد آن هیچ اطلاعی نداشتم و نیز از وجوب غسل جنابت هم مطلع نبودم (البته از نظر اینکه این اولین تجربه انزال بود به منی بودن آن مایع یقیین ندارم). در اوایل ابتلا به استمنا در سن 11 سالگی گاها 2 یا 3 بار در روز این عمل را انجام می دادم. اما رفته رفته از دفعات تکرار آن کاستم تا اینکه به تدریج در حدود 17 سالگی به 2 تا 3 بار در هفته اکتفا می کردم. بیشترین مورد محرک استمنا در من تخیلات جنسی بود که از تصاویر مستهجن بازی های کامپیوتری و به ندرت از فیلم ها یا عکس های مبتذل (و در سنین بالا از سایت های اینترنتی) در ذهن خود می ساختم. در 18 سالگی نقطه عطفی در من رخ داد که توانستم برای مدتی از استمنا و ... توبه کنم اما عواملی چون فشارهای روانی و تحریکات خارجی یا شاید عادت طولانی مدت به استمنا مرا گه گاه به این عمل می کشاند به طوری که فواصل بین این عادت بیش از 1 ماه می شد و در مواردی که شرایط روحی خوبی داشتم تا 2 یا 3 ماه هم به طول می انجامید. نحوه ارضا هم پس از 18 سالگی تغییر کرد به طوری که بسیار به ندرت به قصد انزال نهایی با آلت تناسلیم مشغول بازی می شدم اما چون از قبل این عمل به واسطه تخیلات هم کمی تحریک جنسی شده بودن در اکثر موارد دست ورزی به آلت تناسلی تا انزال کامل ادامه پیدا می کرد و تا کنون موفق به ترک کامل آن نشده ام. گاهی این عمل پیش از اینکه از خواب بیدار شوم در حالت نیمه هوشیار خواب و بیداری انجام می دادم و وقتی هوشیار تر می شدم پشیمان می شدم. تاکنون ظاهرا کسی از این عادت من مطلع نشده. پس از هر بار توبه می کنم ولی ... . مطالب مفید شما را در مورد عوارض استمنا و روش ترک این عادت در سایت و نیز cd پرسمان 2 خواندم و قصد کرده ام این عادت را به طور جدی ترک کنم. حال چند سؤال دارم: 1- من مدت طولانی مبتلا به استمنا بوده ام آیا راهی برای خلاصی از عواقب استمنا که در سایت ذکر کرده بودید وجود دارد یا اینکه با وجود ترک این عادت برای همیشه باید عواقب آن را تحمل کنم؟ 2- آیا این عادت در قدرت بارداری من تأثیری دارد؟ 3- آیا ازدواج من برای همسرم و نیز فرزندانم خطری دارد؟ 4- با توجه به اینکه این عادت سرعت انزال را در من پایین آورده چه کنم تا این مشکل (در دوران تأهل) برطرف شود؟
11من تا دو ماه پیش خودارضایی داشتم البته چیزی را داخل فرو نکرده ام به پزشک برای معاینه مراجعه کردم پزشک تشخیص داد که پرده بکارت کمی آسیب دیده اما کامل از بین نرفته است و اگر بعدا پاره شود خون دارد با این اوصاف از ازدواج می ترسم آیا پزشک تشخیص می دهد که در اثر نزدیکی پاره شده یا خودارضایی باعث پارگی پرده شده خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید این مسأله باعث اضطراب و پریشانی و افت شدید تحصیلی در من شده است خواهش می کنم پزشکی را برای معاینه به من معرفی کنید.
12من به دلیل استمنا قدرت تمرکز خودم را از دست داده ام آیا می توان از طریقی توانایی تمرکز را تقویت کرد؟
13در مورد سؤال قبلی(100101485): آیا ضررهای استمنا خوب شدنی است به طور کامل توضیح دهید؟ اینجانب در مورد این موضوع تحقیقات زیادی انجام دادم و در افراد مورد نظر به این نتیجه گیری ها رسیدم و چون که این افراد تمایل داشتند بدانند آیا ضررهای این بیماری دوباره جبران می شود یا نه مخصوصا باریکی کمر؟ نتایج تحقیقات: 1. باریکی کمر افراد مورد نظر 2. کاهش اعصاب 3. دوری از دیگران 4. چشم درد 5. لرزیدن دست 6. کمر درد. افرادی که این عمل را ترک کرده اند بعد از مدت های طولانی تمام مشکلات شان رفع به طوری که بعد از 3 ماه از ترک کردن آنها به جز باریکی کمر بقیه عوارض از بین رفته اند مانند: 1. درد چشم 2. کم بود اعصاب 3. کمر درد 4. گوشه گیری ... ولی تنها مشکل آنها برای افرادی که مدت های زیادی حدود 2 الی 5 سال این عمل زشت را انجام می دادند باقی مانده (باریکی کمر) است. برای همین به فکر درمان این مشکل خود هستند تا بتوانند دوباره مانند افراد عادی به زندگی معمولی خود برسند. برای این منظور از شما درخواست دارم در صورت راه درمان و راهکارهای آن توضیحات مفصلی بدهید که آیا این مشکل نهایی قابل حل و درمان است یا نه؟ راه پزشکی یا غیرپزشکی را ذکر کنید؟ «لازم به ذکر است که افراد قبلی همه بعد از دیدن مشکلات این عمل توبه کرده اند و لازم به ذکر نیست.» لطفا به این نامه به طور کامل پاسخ دهید چون برای ارائه در دانشگاه و میان جوانان است.
14من چند سالی است که به عمل قبیح استمناء می پردازم و مشکلاتی مثل زود به انزال رسیدن پیدا کردم. حالا سؤال من اینه اگه من ازدواج کنم مشکلاتم حل می شود؟

آر اس اس


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed