جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

پرسشکده > دسته بندی نشده
پیوند همیشگی پرسش
    
بهترین مسیر جهت رفتن به چابکسر از طریق جاده چالوس
 از تهران
darioush در تاریخ 9 مرداد ماه سال 1390 در ساعت 08:02 ق.ظ این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 15779
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ
هم برای این مسیر و هم برای هر مسیر دیگه ای بهت مسیریابهای زیر رو معرفی میکنم Google map Sygic Waze که این آخری فقط با فیلتر شکن باز میشه و قوی تر از بقیه هم هست کافیه برنامه رو دانلود کنی . نصب کنی . مکان یاب گوشیت روشن باشه . توی قسمت سرچ در برنامه مقصد رو وارد کن و از کوتاه ترین و خلوت ترین مسیر خواهی رفت . سفر خوش
Roohyy در تاریخ 1 آذر ماه سال 1396 در ساعت 12:18 ب.ظ به این سوال جواب داده است.

پرسش های مرتبط:
سلام
می خواستم فاصله همدان تا اردبیل را بدونم. همچنین کوتاهترین مسیر همدان تا اردبیل. در ضمن آب و هوای اردبیل معمولیه یا سرد؟ آیا نیاز به لباس گرم داریم یا نه؟
ممنون
چطوری میزان عشق یک شخص(پسر) نسبت به خود را بسنجیم؟

 سلام...من پسرم ........ یک هم کلاس داشتم (دختر) او از نگاهش معلوم بود که به من علاقه دارد من به او علاقه ای نداشتم بعد از مدتی کم کم به او علاقه مند شدم خیلی هم به او علاقه مند شدم خیلی به هم نگاه می کردیم و حرف می زدیم تصمیم گرفتم  به او بگوییم که بهش علاقه دارم  یه روز منو کنار خیابون دید که دارم با گوشیم صحبت می کنم منم اونو دیدم نمی دونم چی شد که
از اون روز به بعد هر وقت منو می دید مثل اون روزاش نبود  یه جور دیگه بود(حتما فکری در مورد من کرد که خوب نبوده)چند روز بعد تصمیم گرفتم دنبالش برم . دنبالش رفتم دیدم با یک پسری سلام کرد  دست داد و یه لحظه برگشت و منو دید و خندید من هم سریع برگشتم و رفتم از اون روز به بعد دیگه همه چیز بر عکس شد من به او توجه ای نمی کردم و اما او دوباره مثل اولش شد  2 ماه گذشت اصلا با هم حرف نزدیم تا این که یک روز برام اس ام اس داد در مورد درس ها از من سوال کرد جوابشو دادم و می خواست بدونه که چی کار دارم می کنم من جوابشو ندادم شماره منو نمی دونم از کجا گیر اورد ....حالا دوباره همه چیز شده مثل اون روز که من هم بهش علاقه مند شدم... من باید چی کار کنم؟منظور این دختر از کارهاش چی می تونه باشه ؟

آیا میشود در عوض روزه هایی که زن به علت ایام عادت ماهیانه نمی گیرد مبلغی را به عنوان کفاره پرداخت؟چقدر؟چگونه؟وآیا برای سالهای قبل به این مبلغ کفاره ای هم اضافه می شود؟
با سلام
من از اینترنت adsl استفاده می کنم خواستم ببینم که آیا بازی آنلاین یا دیدن شبکه های مختلف اونم آنلاین و به طور زنده پول می ندازه یا رایگانه اگه می ندازه چقدره ساعتیه یا نه.
بعد راستی تو بعضی سایتا نوشته مثلا بازی رایگان یا دانلود رایگان .می خواستم ببینم اینا چطوریه؟ یه چیز دیگه این دیدن عکس چی اونم پول می ندازه یا نه؟
ممنون می شم اگه جوابمو بدین.

چاپ اعلان ارسال برای دوستان مشترک شوید اضافه به دوست داشتنی ها پرسشکده خانه من باشد


کلیدواژه 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed