ارتباط با ما
راهنما
سوال داری؟!‏
بپـــــرس
جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

پرسشکده > مذهب
پیوند همیشگی پرسش
در مورد سند متقن تاریخی یا روایی جنگ عمروبن عبدود با حضرت علی(ع) و جسارت آن ملعون به امام علی(ع) توضیح دهید. از متون معاصر و قرنهای اخیر نباشد در متون نزدیک به صدر اسلام منبع ذکر کنید.
پرسمان در تاریخ 5 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 5:12 AM این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 2187
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ
در بحار الا نوار جلد 20 ص 186 روایات مربوط به غزوه خندق از منابع اصلی آورده شده است .
در فروغ ابدیت ج 2 تاریخ غزوه خندق از منابع قدیمی آمده است .
جنگ حضرت علی علیه السلام با عمرو بن عبد ود و کشته شدن عمرو به دست علی علیه السلام از رویدادهای مسلم تاریخی است و در همه منابع و مآخذ آمده است .

برگرفته از پرسمان
پرسمان در تاریخ 5 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 5:12 AM به این سوال جواب داده است.

پرسش های مرتبط:
این روز ها شاهد جنایات رژیم غاصب صهیونیزم هستیم. فاجعه دردناک این جنایات از یک طرف و درد بزرگتر ناآگاهی و گاهی تعصبات کورکورانه تعداد کمی از مردم ما به دلایل سیاسی و مخالفت با نظام جمهوری اسلامی می شنویم که به جای همدردی با مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین و به خصوص غزه، آنها را متهم کرده و می گویند فلسطینیان زمینهای خود را فروخته اند. لطفا به طور کامل و با استفاده از اسناد محکم تاریخی و ذکر آن اسناد توضیح مبسوط و کاملی راجع به تاریخچه رژیم صهیونیزم چگونگی شکلگیری آن علل و عوامل دخیل در آن ادعای هولوکاست و رابطه آن با اسرائیل عقاید به اصطلاح مذهبی ولی به واقع سیاسی اسرائیل در مورد آرماگدون و سرزمین موعود ماجرای فروش زمین های فلسطین و تعیین جغرافیای دقیق آن و همه مباحث مرتبط با تاریخ اسرائیل و اینکه آیا آن نواحی فروخته شده از فلسطین الان حقا و حقیقتا و بر مبنای عدل و عقل و دین میتوان ادعای حقانیت و مالکیت فلسطین در مورد آن زمین های فروخته شده را کرد یا نه.
مگر درباره کفار نمی گوییم اگر کفرشان از روی جهالت و نادانی باشد و کوتاهی عمدی و شخصی نباشد بلکه به دنبال حقیقت باشند تا حدی که با آن آشنا هستند، خداوند آنها را معذب نمی سازد. اینجا یک سوال مطرح می شود و آن این که مگر کسی که به دنبال حقیقت است ممکن است در جستجوی حقیقت باشد و به اسلام نرسد و از جای دیگری سر در بیاورد؟ مگر اسلام حقیقتی کامل و مطلق نیست؟ در نتیجه ما نباید به این مسأله که تنها مسلمان دوازده امامی امکان رستگاری دارد، اعتقاد داشته باشیم؟ آیا ممکن است در جستجوی حقیقت باشیم و به مسیحییت یا چیز دیگری برسیم؟ اگر این طور فکر کنیم انحصارگرا و سخت گیریم؟ به نظر من نمی توان این مسأله سختگیری گفت. خواهش می کنم من را خیلی کامل راهنمایی کنید.کلیدواژه


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed
..