جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات
عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده
(غسل حیض چگونه انجام میشود؟) (غسل جنابت چگونه انجام میشود؟) (زن چگونه جنب می شود) (جنابت زن) (غسل جنابت در چه مواقعی واجب است) (غسل جمعه چگونه انجام میشود) (غسل جنابت چگونه واجب می شود) (در چه مواقعی غسل واجب است؟) (در چه مواقعی غسل جنابت واجب می شود؟) (زن چگونه جنب میشود) (چه مواقعی غسل جنابت واجب است؟) (چگونه غسل جنابت واجب می شود) (زنان چگونه جنب می شوند) (چگونه زن جنب میشود) (غسل جمعه چگونه انجام می شود) (غسل جنابت چگونه انجام میشود) (غسل جنابت چگونه واجب میشود) (در چه مواقعی غسل جنابت واجب است؟) (در چه مواقعی غسل جنابت واجب میشود؟) (غسل چگونه انجام می شود؟) (چه زمانی غسل جنابت برزن واجب میشود) (زن چگونه جنب می شود؟) (غسل جنابت چگونه است؟) (چه زمانی غسل جنابت بر زن واجب میشود؟) (جگونه زنان جنب میشوند) (چگونه غسل جنابت واجب میشود ) (چه موقع غسل جنابت به زن واجب می شود /) (چه وقت غسل جنابت بر زن واجب می شود؟) (جنب در زنان چگونه است) (غسل حیض چگونه انجام میشود) (چه زمانی غسل جنابت بر زنان واجب میشود؟) (غسل حیض چگونه است) (چه مواقعی غسل جنابت واجب میشود) ( چگونه غسل جمعه می گیرند ؟) (غسل جنابت چیست و چگونه انجام میشود) (غسل حيض چگونه است) (چگونه غسل کنیم) (غسل جنابت) (غصل جنابت چه مواقعی واجب است) (احکام جنابت زن) (چگونه غسل جنابت کنم) (جكونه غسل كنيم) (چگونه غسل کردن؟) (چگونه غسل جنابت بگیریم) (چگونه غسل کنیم؟) (غسل جنابت کی بر زن واجب میشود) (غسل جنب در چه مواقعی می باشد) 
توجهلطفا توجه فرمایید
محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

پرسشکده > مذهب
پیوند همیشگی پرسش
    غسل جنابت چگونه بر زن واجب می شود؟ (لطفا دقیقا بگویید چون رساله ها خوب توضیح نداده اند).
پرسمان در تاریخ 2 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 08:22 ب.ظ این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 24236
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ

.
حصول جنابت در بانوان به دو طریق است: الف) دخول و همبستری از طرف جلو و یا پشت، ب ) خروج منى. البته هر مایعى که از زنان خارج شود، منى نیست. تنها ترشحاتى که در اوج لذت جنسى خارج مى‏گردد، حکم منى را دارد.
گاهى پس از ملاعبه (یعنى بازى و شوخى‏هایى که به تحریک غریزه جنسى انجام مى‏گیرد و موجب احساس خوشایندى و لذت جنسى مى‏گردد.) مایع سفید رنگى خارج مى شود، که آن مایع گر چه از روى شهوت و احساس لذت خارج شده، ولى مادامى که علائم منى را نداشته باشد (مذى) نامیده مى‏شود و پاک است و هیچ یک از احکام منى بر آن مترتب نمى‏شود. علائم منى عبارتند از:
1- مایعى که خارج مى‏شود از روى شهوت و همراه با ارضاء کامل باشد.
2- با فشار و جستن بیرون مى‏ریزد (در زنان لازم نیست با جستن بیرون آید).
3- بدن پس از آن کمى سست مى‏شود. البته ممکن است در فردی با وجود ارضاء کامل سستی هم ایجاد نشود ولی خیلی نادر است.
بنابراین ترشحاتى که با اندکى شهوت و خوشایندى خارج مى‏شود پاک است و غسل ندارد ولى مایعى که همراه با اوج شهوت (ارگاسم) از زن خارج مى‏شود حکم منى را دارد و موجب جنابت است ولی به طور کلی هر وقت یقین پیدا کردید آنچه از شما خارج شده منی بوده نجس است و غسل جنابت واجب می شود و اما هر وقت یقین ندارید، غسل واجب نمی شود و اجتناب از آن رطوبت نیز لازم نیست. بنابر فتوای حضرت آیت الله فاضل اگر در حال عادت جنب شود می تواند غسل جنابت انجام دهد و اثر جنابت مرتفع می شود کما اینکه غسل های دیگر مثل غسل جمعه و غیره نیز از او در حال حیض صحیح است و می تواند صبر کند بعد از پاک شدن از حیض به نیت هر دو یک غسل انجام دهد.


برگرفته از پرسمان
پرسمان در تاریخ 2 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 08:22 ب.ظ به این سوال جواب داده است.

پرسش های مرتبط:
حکم مایع لزجی که به هنگام ملاعبه از زن خارج می شود چیست و فرق آن با منی چیست و غسل بر آن واجب است؟
دختری هستم 22 ساله، گهگاهی افکار شهوت آمیز می کنم اما قبل از اینکه به اوج احساسم برسم، دست می کشم. لباسم خیس نمی شود ولی گاهی بدنم خیس می شود. نمی دانم به من در چنین شرایطی غسل واجب می شود یا خیر؟ در ضمن منی را هم نمی دانم چیه که بتوانم تشخیص بدهم!؟
اگر در هنگام تیغ زدن موهای اطراف آلت تناسلی دچار شهوت شده مایعی ترشح شود آیا غسل واجب می شود؟
با توجه به این که وقتی زن جنب می شود منی به طور آشکار از او خارج نمی شود نمی دانم غیر از دخول در چه مواقعی می توان یقین پیدا کرد که جنب شده است؟
من دختر هستم. من خودارضایی رو ترک کردم ولی میل جنسی ولم نمی کنه و یه روزی داشتم فکر شهوانی می کردم بدون این که به خودم دست بزنم بعد کمی مایع از من بیرون اومد آیا این گناه کبیره به حساب می آید منظورم همین کاری رو که کردم هست؟ یعنی هر وقتی فکر کنم آبی بیرون بیاد گناه کبیره کرده ام بدون این که به خودم دست زده باشم؟ لطفا واضح پاسخ دهید.

چاپ اعلان ارسال برای دوستان مشترک شوید اضافه به دوست داشتنی ها پرسشکده خانه من باشد


کلیدواژه 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed