جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات
مجوزها
logo-samandehi
عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده
(غسل حیض چگونه انجام میشود؟) (غسل جنابت چگونه انجام میشود؟) (زن چگونه جنب می شود) (جنابت زن) (غسل جمعه چگونه انجام میشود) (غسل جنابت در چه مواقعی واجب است) (در چه مواقعی غسل واجب است؟) (غسل جنابت چگونه واجب می شود) (چگونه غسل جنابت واجب می شود) (در چه مواقعی غسل جنابت واجب می شود؟) (غسل جمعه چگونه انجام می شود) (چه مواقعی غسل جنابت واجب است؟) (زنان چگونه جنب می شوند) (غسل جنابت چگونه انجام میشود) (زن چگونه جنب میشود) (چگونه زن جنب میشود) (در چه مواقعی غسل جنابت واجب است؟) (غسل جنابت چگونه واجب میشود) (غسل چگونه انجام می شود؟) (در چه مواقعی غسل جنابت واجب میشود؟) (چه زمانی غسل جنابت برزن واجب میشود) (زن چگونه جنب می شود؟) (غسل جنابت چگونه است؟) (چه زمانی غسل جنابت بر زن واجب میشود؟) (جگونه زنان جنب میشوند) (چگونه غسل جنابت واجب میشود ) (چه وقت غسل جنابت بر زن واجب می شود؟) (چه موقع غسل جنابت به زن واجب می شود /) (چه زمانی غسل جنابت بر زنان واجب میشود؟) (جنب در زنان چگونه است) ( چگونه غسل جمعه می گیرند ؟) (چه مواقعی غسل جنابت واجب میشود) (غسل حیض چگونه است) (غصل جنابت چه مواقعی واجب است) (چگونه غسل کنیم) (غسل جنابت) (غسل حيض چگونه است) (احکام جنابت زن) (چگونه غسل جنابت کنم) (جكونه غسل كنيم) (چگونه غسل کردن؟) (چگونه غسل جنابت بگیریم) (چگونه غسل کنیم؟) (غسل جنب در چه مواقعی می باشد) 
توجهلطفا توجه فرمایید
محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

ترجمه تخصصی مقاله و متون فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی
پرسشکده > مذهب
پیوند همیشگی پرسش
    غسل جنابت چگونه بر زن واجب می شود؟ (لطفا دقیقا بگویید چون رساله ها خوب توضیح نداده اند).
پرسمان در تاریخ 2 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 08:22 ب.ظ این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 17960
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ

.
حصول جنابت در بانوان به دو طریق است: الف) دخول و همبستری از طرف جلو و یا پشت، ب ) خروج منى. البته هر مایعى که از زنان خارج شود، منى نیست. تنها ترشحاتى که در اوج لذت جنسى خارج مى‏گردد، حکم منى را دارد.
گاهى پس از ملاعبه (یعنى بازى و شوخى‏هایى که به تحریک غریزه جنسى انجام مى‏گیرد و موجب احساس خوشایندى و لذت جنسى مى‏گردد.) مایع سفید رنگى خارج مى شود، که آن مایع گر چه از روى شهوت و احساس لذت خارج شده، ولى مادامى که علائم منى را نداشته باشد (مذى) نامیده مى‏شود و پاک است و هیچ یک از احکام منى بر آن مترتب نمى‏شود. علائم منى عبارتند از:
1- مایعى که خارج مى‏شود از روى شهوت و همراه با ارضاء کامل باشد.
2- با فشار و جستن بیرون مى‏ریزد (در زنان لازم نیست با جستن بیرون آید).
3- بدن پس از آن کمى سست مى‏شود. البته ممکن است در فردی با وجود ارضاء کامل سستی هم ایجاد نشود ولی خیلی نادر است.
بنابراین ترشحاتى که با اندکى شهوت و خوشایندى خارج مى‏شود پاک است و غسل ندارد ولى مایعى که همراه با اوج شهوت (ارگاسم) از زن خارج مى‏شود حکم منى را دارد و موجب جنابت است ولی به طور کلی هر وقت یقین پیدا کردید آنچه از شما خارج شده منی بوده نجس است و غسل جنابت واجب می شود و اما هر وقت یقین ندارید، غسل واجب نمی شود و اجتناب از آن رطوبت نیز لازم نیست. بنابر فتوای حضرت آیت الله فاضل اگر در حال عادت جنب شود می تواند غسل جنابت انجام دهد و اثر جنابت مرتفع می شود کما اینکه غسل های دیگر مثل غسل جمعه و غیره نیز از او در حال حیض صحیح است و می تواند صبر کند بعد از پاک شدن از حیض به نیت هر دو یک غسل انجام دهد.


برگرفته از پرسمان
پرسمان در تاریخ 2 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 08:22 ب.ظ به این سوال جواب داده است.

پرسش های مرتبط:
حکم مایع لزجی که به هنگام ملاعبه از زن خارج می شود چیست و فرق آن با منی چیست و غسل بر آن واجب است؟
دختری هستم 22 ساله، گهگاهی افکار شهوت آمیز می کنم اما قبل از اینکه به اوج احساسم برسم، دست می کشم. لباسم خیس نمی شود ولی گاهی بدنم خیس می شود. نمی دانم به من در چنین شرایطی غسل واجب می شود یا خیر؟ در ضمن منی را هم نمی دانم چیه که بتوانم تشخیص بدهم!؟
من دختر هستم. من خودارضایی رو ترک کردم ولی میل جنسی ولم نمی کنه و یه روزی داشتم فکر شهوانی می کردم بدون این که به خودم دست بزنم بعد کمی مایع از من بیرون اومد آیا این گناه کبیره به حساب می آید منظورم همین کاری رو که کردم هست؟ یعنی هر وقتی فکر کنم آبی بیرون بیاد گناه کبیره کرده ام بدون این که به خودم دست زده باشم؟ لطفا واضح پاسخ دهید.
با توجه به این که وقتی زن جنب می شود منی به طور آشکار از او خارج نمی شود نمی دانم غیر از دخول در چه مواقعی می توان یقین پیدا کرد که جنب شده است؟
اگر در هنگام تیغ زدن موهای اطراف آلت تناسلی دچار شهوت شده مایعی ترشح شود آیا غسل واجب می شود؟

چاپ اعلان ارسال برای دوستان مشترک شوید اضافه به دوست داشتنی ها پرسشکده خانه من باشد


کلیدواژه 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed