جستجوجستجو
عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده
(چگونه فایل های هیدن را ببینیم) (چگونه فایلهای مخفی را برگردانیم) (چگونه اطلاعات فلش را برگردانیم) (دستور attrib برای فلش) (فلش ویروسی) (چگونه فایل hidden را باز کنیم؟) (باز کردن فلش ویروسی) (چگونه فایل مخفی را باز کنیم) (چگونه فایل های مخفی را ببینیم؟) (چگونه فایل هیدن را باز کنیم) (چگونه فلش ویروسی را باز کنیم) (ویروس hidden) (چگونه یک فایل را از حالت مخفی خارج کنیم) (چگونه اطلاعات فلش را که مخفی شده ببینم) (مخفی شدن فایل ها در فلش) (چگونه فایل های هیدن را باز کنیم) (چگونه فایل hidden را برگردانیم) (چگونه فایلهای مخفی را باز کنیم) (چگونه اطلاعات مخفی فلش را برگردانیم) (بازکردن فلش ویروسی) (چگونه فایلهای هیدن را باز کنیم) (فلش ویروسی شده) (چگونه فایل های hidden را باز کنیم) (ویروس هیدن فلش) (مخفی شدن فایلها در فلش) (چگونه فایل های مخفی را باز کنیم) (چگونه اطلاعات فلش را برگردانم) (چگونه فایل را از حالت hidden خارج کنیم) (چگونه فایل های مخفی فلش را برگردانیم) (چگونه فایلهای مخفی شده در فلش را برگردانیم) (فایلهای فلش مخفی شده) (چگونه فلش را باز کنیم) (چگونه اطلاعات فلش ویروسی را برگردانیم) (چگونه یک فایل هیدن را باز کنیم) (فرمان attrib ویروس) (چگونه فایل های مخفی فلش را ببینیم؟) (چگونه فایل مخفی فلش را باز کنیم) (چگونه فایل هیدن فلش را باز کنیم) (هیدن شدن فایل های فلش) (فایل ویروسی) (فایل های ویروسی هیدن شده را چگونه باز کنیم ) (برگرداندن فلش ویروسی شده به حالت عادی) (جستجوی فایل هایی که در فلش هیدن شدن) (باز کردن فایلهای مخفی ویروسی در فلش) (فایلهای ویروسی شده hidden) (سوئیچ های فرمان attrib) (فایلهای مخفی روی فلش را چگونه برگردانیم) (چگونه می توانم یک فایل را از حالت hiden خارج کنم؟) (چگونه یک فلش را باز کنیم) (فایلهای فلش هیدن شده) (چگونه یک فایل را برای همیشه از حالت) (چگونه در فایل ها گزینه hidden را باز کنیم) (یک فولدر در فلش میتوانم باز کنم) (مخفی شدن فایل ها در فلش ) (نمایش فایل ویروسی فلش) (hide ویروسی شدن فلش) (فايل هاي پنهان شده در فلش) (فایل های فلش مخفی شده است) (فايل ويروسي هيدن شده) (ویروسی شدن فلش مخفی شدن پوشه ها) (نمايش + فلش + ويروس + فايل) (چگونه فایل های پنهان شده را باز کنیم) (نمایش فایل های ویروسی پنهان در فلش) (فولدر هیدن چگونه عادی شود) (چگونه فایلی را که گزینه هیدن ندارد از هیدن دراوریم) (چگونه فایل های هیدن فلش را ) (شده را فعال کنیم Hidden state چگون) (فلش+مخفی شدن فولدر ) (تبدیل فایلهای مخفی سیستمی) (مخفی کردن فایلها ویروسی شده) (برگردانده فایلهای هیدن شده ) (مخفی بودن فایل و فولدر ها در فلش) 

پرسشکده > دسته بندی نشده
پیوند همیشگی پرسش
    
فلش دوستم ويروسي شده و يک سري از فايل ها و پوشه هاش مخفي (hidden) شدن و نميشود آنها را به حالت عادي برگرداند. وقتي روي اين فايل ها راست کليک مي کنم چک باکس Hidden غيرفعال است. چگونه مي توانم آنها را از حالت مخفي درآورم؟

ویرایش
پیوند همیشگی پاسخ
هر فایل یا فلدر (پوشه) در سیستم عامل ویندوز و بطور کلی در هر سیستم عامل دیگری دارای یکسری ویژگی ها می باشد. مثلا در ویندوز یک فایل می تواند فقط خواندنی (read-only)، مخفی (Hidden)، سیستمی (System) باشد.
ویروس شما در واقع فایل های روی حافظه فلش را مخفی و در عین حال سیستمی کرده است. همانطور که خودتان هم متوجه شده اید این فایل ها پاک نشده اند و فقط مخفی شده اند. اما از آنجا که علاوه بر مخفی شدن ویژگی سیستمی هم به آنها اضافه شده است وقتی روی آنها راست کلیک می کنید گزینه Hidden غیرفعال است. در حقیقت شما باید ابتدا آنها را حالت سیستمی درآورید.
برای این کار نرم افزارهایی وجود دارد اما بدون نرم افزار و از طریق امکانات ویندوز هم می توان این کار را انجام داد. تنها کافیست روال زیر انجام دهید:

1- پنجره Run در منوی Start را باز کنید (یا دکمه ویندوز را پایین نگه داشته و R را بزنید)
2- در این پنجره تایپ کنید cmd و Ok کنید (اینتر را بزنید) با این کار پنجره فرمان (command prompt) باز می شود.
3- با فرض اینکه حافظه فلش شما بعد از اتصال به کامپیوتر درایو e باشد. فرمان زیر را در پنجره فرمان تایپ نمایید:
attrib -h -s e: /d /s
فقط فراموش نکنید بجای e در دستور بالا نام درایو مورد حافظه فلش خود را وارد نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستور attrib، عبارت help attrib را در پنجره فرمان تایپ کنید تا نحوه طرز استفاده از این فرمان به همراه سوئیچ های آن نمایش داده شود.

برای جلوگیری از پخش ویروس ها و آسایش خودتان لطفا از آنتی ویروس های معتبر استفاده نمایید و مهم تر از آن آنتی ویروس خود را به روز رسانی (update) نمایید.


پرسش های مرتبط:
بر روی یک کامپیوتر دو کارت شبکه (LAN یا Wireless) وجود دارد. یکی از شبکه ها به اینترنت متصل است ولی شبکه دیگر اینترنت ندارد. چگونه می توان ویندوز را تنظیم کرد بگونه ای که بتوان در آن شبکه هم اینترنت داشت؟
در اين تصوير مثلث بالايي از چهار قسمت کوچکتر تشکيل شده است. اگر اين قسمت ها را بچرخانيم و دوباره در کنار هم قرار دهيم مي توانيم مثلث پاييني را بوجود آوريم. اما همانطور که در شکل مي بينيد مثلث پاييني يک خانه کم دارد. چگونه ممکن است اينگونه باشد درحاليکه قسمت هاي بالايي و پاييني کاملا يکسان هستند و تغيير نکرده اند؟


چگونه در نرم افزار اکسل جمع سلول ها را سریع محاسبه کنم؟
چاپگر از پیش تعیین شده (default) دیگر عمل نمیکند، چه کار کنم؟
سيستم هاي منطق فازي نوع-2 از نظر محاسباتي بسيار پيچيده هستند و نمي توان براي آنها فرمول بسته رياضي نوشت. از طرفي شبکه هاي عصبي در نهايت حتي اگر خيلي هم پيچيده باشند، فرمول رياضي آنها بسته است. پس چگونه است که شبکه نروفازي نوع-2 بازه اي IT2FNN به عنوان شبکه عصبي معادل با يک سيستم فازي نوع-2 بازه اي معرفي شده است؟

چاپ اعلان ارسال برای دوستان مشترک شوید اضافه به دوست داشتنی ها پرسشکده خانه من باشد


کلیدواژه

 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed