جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه روابط زناشویی (15) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 15 پرسش مرتبط با کلیدواژه روابط زناشویی در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه روابط زناشویی، اینجا را کلیک کنید.


ردیفپرسش
1 سلام . 14ساله ازدواج کردم و دختری 13 ساله دارم که به کلاس هفتم رفته است. با توجه به شرایط حال مدارس و هم صحبتی و روبرو شدن با دانش اموزان با تربیت های متفاوت،دچارترس شده ام و نمی دانم که  او در این سن چه چیز را باید بداند و چه را نباید بداند .در این سن دختران احساس بزرگی می کنند و برخی کارهایی انجام می دخند و حرف هایی می زنند که واقعا شرم آور است . و من نیز این را می دانم که فرزندم ناخواسته حرف هایی خواهد شنید که  تا کنون در مورد آن نه شنیده و نه دیده . منظورم ازدواج و روابط زناشویی است که در حال حاضر به خاطر وجود ماهواره ها ، فیلم و عکس های مبتذل در خانواده ها و بی توجهی برخی والدین، فرزندان از سنین پایین تر متوجه این روابط می شوند و خواهان گفت و گو با دوستان و هم کلاسی های خود در این زمینه و علاقه مند به هزار کار دیگر می شوند .فرزند من به گونه ای بزرگ شده است که حتی نمی داند که زایمان چگونه است دیگر چه برسد به این حرف ها ؟ چگونه می توانم فرزند خود را راهنمایی کنم ؟ آیا باید در مورد این موضوع  ( روابط زناشویی و ازدواج )  قبل از دوستانش برایش توضیح دهم ؟  لازم است که که بداند ؟ ممنون میشم  اگر کمک کنید .   
2غریزه محبت آقایون چیست؟ همانطور که از لحاظ فیزیکی زن و مرد بدنشون با هم منطبق میشه و کامل میشن از لحاظ عاطفی زن و مرد چطوری با هم منطبق هستن؟ یعنی زن ابراز میکنه و غریزش این هست و یا مرد ابراز میکنه و دوست داره محبت کنه منظورم این هست غریزه هر کدوم چیست در برقرار کردن رابطه عاطفی؟ آیا زن محبت میکنه و خدا کاری کرده زن گرمای خونه باشه چون مرد نیاز داره و یا برعکس هست؟ توضیح بدهید.
3من یک دختر هفت ساله دارم که به تازگی متوجه شدم کاری انجام میده که با اطلاعاتی که دارم حرکتی شبیه به خودارضایی واقعا برای من سؤال با توجه به این که محیط و فضای خانه و اطرافش کاملا از این قبیل مسائل پاک مطمئنم هیچ تعریف و هیچ نکته ای توی ذهنش نیست و اصلا در مخیلش نمی گنجه و ناخودآگاه این کار رو انجام میده. عاجزانه خواهش می کنم کمکم کنید. این را هم می خواهم اگر امکان داره حتما توضیح بفرمایید اگر این موضوع تا بزرگسالیش ادامه پیدا کنه چه عواقبی داره؟ و این که چه عواملی باعث این نکته شده و چرا اصلا این کار و انجام میده؟ خواهش می کنم کمکم کنید.
4سؤال بنده از محضر مراجع تقلید این است که بوسیدن زن (همسرم) به شیوه ای که در عامیانه به آن بوسه عاشقانه یا لب گفته می شود چه حکمی دارد؟ و اگر از زبان در این عمل استفاده شود تکلیف چیست؟
5علائم ارگاسم زن کدامند؟ متأسفانه چون خودم و همسرم از این علائم خبردار نیستیم نمی توانم تشخیص دهیم آیا توانسته ام همسرم را در رابطه جنسی ارضا کنم یا نه؟ و این باعث ناراحتی زیادی در فکرم شده است.
6آیا در ازدواج مرد بیشتر از نظر سکسی به همسرش وابسته است و زن از نظر محبتی، چرا؟ خب زن که عاطفه بیشتری دارد چطوری با موجودی می تواند زندگی کند که عاطفه کمتر از خود برخوردار است همین طور زن با وجودی که شهوت زیادتری که مرد دارد با چنین موجودی زندگی می کند؟ لطفا زود جواب دهید.
7در مسائل جنسی، زن از چه چیز مرد خوشش می آید؟ یعنی شوهر چه کاری خوب است انجام دهد؟ لطفا کتاب جامعی در رابطه با مسائل جنسی در دوران نامزدی، شب زفاف و بعد از آن معرفی کنید که هم از لحاظ دینی و هم ازلحاظ علمی کتاب مفیدی باشد.
8میشه دلیل این طور بچه دار شدن رو بگید، منظورم روابط با همسره چون به نظر من خیلی چندش آوره؟
9آیا زن و شوهر، مى‏توانند در زمان حیض به جز نزدیکى، سایر استمتاعات را از یکدیگر داشته باشند؟
10آیا ملاعبه با همسر - به جز نزدیکى در حال روزه جایز است؟
11زندگی زناشوئی یعنی چه؟
12آیا یک زن اگر در شرایط بارداری و بعد از بارداری که حالت افسردگی داشته باشه باید به اجبار سکس کنه؟ اینجور موقعا مردان چی کار میکنن؟ آیا همیشه باید یه خانم از لحاظ دینی باید با شوهرش سکس داشته باشه اگرچه شوهرش به اون توهین کرده و او را عصبانی کرده ولی خانم جوابشو نداده باشه؟
13من ازدواج کرده ام اما از طرف شوهرم ارضای جنسی نمی شوم و بعد از نزدیکی مجبور به استمنا می شوم حالا نمی دانم که در این صورت هم گناه محسوب می شود یا خیر؟ برای ترک این کار نمی دانم که چه کار انجام دهم لطفا راهنمایی ام کنید.
14بنده نزدیک به چند ماهی است که ازدواج کردم و دنبال راه حل درست روابط زناشویی هستم که در آینده با مشکل مواجه نشم و فردی بسیار کم رو و خجالتی هستم و نمی توانم حضوری از کسی سؤال کنم لطفا من را راهنمایی کنید در ضمن کتاب هابی زیادی هم مطالعه کردم ولی به جایی نرسیدم چون اون چیزهایی که من میخوام داخل کتاب ها به طور واضح وجود ندارد؟
15من خانمی 21 ساله هستم که تازه 1 ساله ازدواج کردم شوهرم به دلیل موقعیت کاری از من دور است و ما هر چند ماه 1 بار همدیگر را می بینیم متأسفانه من قرص استفاده نکردم و ممکنه وارد دوران قاعدگی شوم. شوهرم فقط چند روز خانه است و میدونم اصرار می کنند در حال حیض نزدیکی داشته باشیم حالا با توجه به این که جوانیم و اول ازدواجمان است چی کار کنم؟ خواهش می کنم توضیح بدهید انجام این کار چه ضرری واسه من دارد؟ هم شرعی و هم پزشکی؟

آر اس اس


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed