جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه زمان مناسب بچه‏دار شدن (9) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 9 پرسش مرتبط با کلیدواژه زمان مناسب بچه‏دار شدن در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه زمان مناسب بچه‏دار شدن، اینجا را کلیک کنید.


ردیفپرسش
1اینجانب حدود 8 ماه است که با همسرم که 19 سال سن دارد ازدواج کرده ام هم اکنون قصد بچه دار شدن داریم (انشاالله) حرف و حدیث ها و بحث های زیادی در رابطه با زمان، مکان و کیفیت و چگونگی انعقاد نطفه وجود دارد. لذا از شما خواهشمندم به سؤالات اینجانب در این رابطه و هم چنین به سؤالاتی که در این زمینه وجود دارد و مطرح ننموده ام پاسخ بفرمایید. - آیا قبل از انعقاد نطفه روش یا دستورالعمل خاصی وجود دارد؟ - در رابطه با هنگام انعقاد نطفه آیا مطلب خاصی مطرح شده (آیه، حدیث و ...)؟ - در رابطه با زمان انعقاد نطفه (روز، ماه (شمسی یا قمری) ساعت و ... اگر مطلبی مطرح شده لطفا بیان بفرمایید.
2اعمال مستحب شب زفاف چیست؟ و زمان های مناسب برای بسته شدن نطفه فرزند و همچنین اعمال مستحب آن چیست؟ در این زمان چه کارهایی را نباید انجام داد؟
3از لحاظ روایات بهترین زمان شبانه روز و ماه و سال برای لقاح و تشکیل نطفه کی می باشد؟
4آیا بچه دار شدن برای هر ازدواجی ضرورت دارد؟ آیا اقدام به این امر در حالی که هنوز احساس خلأی در این رابطه نداریم جایز است؟ بهترین زمان برای صاحب فرزند شدن چه زمانی است؟ چه شرایطی تا قبل از اقدام به این امر باید مهیا باشد؟
5من زمان نزدیکی برای فرزنددار شدن را مثلا اینکه در صبح باشد یا شب یا هنگامی که تمایل داشته باشیم بهتر است را نمی دانم و ضمنا برای ماه های قمری که 29 روزه هستند چه شبی نیمه ماه محسوب می شود لطفا راهنمایی فرمائید.
6من و دوستم (که می خواهیم با هم ازدواج کنیم) 28 سال داریم. چند سال فرصت دارم که بچه‌دار نشم؟ لطفا راهنماییم کنید.
7من نزدیک به 20 سال سن دارم و حدود 1 سال است که با کاندوم جلوگیری دارم و الان قصد باردار شدن دارم می خواستم بدونم بهترین زمان برای نزدیکی چه موقع است لازم به ذکر است که سیکل ماهانه من 28 روزه است و 5 شنبه پریودم تمام شد ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید.
8آیا در آموزه های دینی(شیعی)، روزها و یا شب های خاصی برای نطفه گذاری و فرزنددار شدن توصیه شده است؟
9می خواستم بدانم شبی که می خواهم بچه درست کنم چه اعمالی را انجام بدهم از لحاظ شرعی بهتر و باعث خشنودی و رضایت خدا می شود لطفا هر چه دقیقتر توضیح بدهید.

آر اس اس


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed