جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه صیغه محرمیت (14) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 14 پرسش مرتبط با کلیدواژه صیغه محرمیت در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه صیغه محرمیت، اینجا را کلیک کنید.


ردیفپرسش
1می خواستم شرایط صیغه خواهر و برادری را بدونم.
2آیا صرف خوندن صیغه محرمیت مرد با دختران یا نوه های زن محرم می شود؟ یا باید دخول صورت گیرد؟ اگر محرمیت خونده شود و برای مدتی بعد فسخ یا تمام شود بدون دخول چه صورت دارد از لحاظ محرمیت با فرزندان و نوه های زن با مرد یا فرزندان مرد و برادر و خواهر مرد؟
3ارتباط خیلی نزدیک و صمیمی با کسی که صیغه محرمیت با آن خوانده شده اشکالی دارد؟
4آیا اینکه هدف ازدواج نیست و برای انجام برنامه ای با نامحرمی صیغه موقت بخوانیم آن قبول است؟
5می خواستم بدونم جهت جلوگیری از گناه کردن اگر دختر و پسری که نسبت به هم علاقه دارند با ذکر شرایط، بین ایشان صیغه محرمیت خوانده شود و آن دو محرم شوند، اشکالی دارد؟ میشه لطفا بگویید که کدام مراجع اذن پدر را در صیغه موقت واجب ندانسته اند؟
6من با خانواده شوهرم مشترک زندگی می کنم و دارای دو برادر شوهر هستم که بزرگ می باشند آیا می توانم با آنها صیغه محرمیت بخوانم و جلوی آنها بلوز و شلوار می گردم ولی لباس هایم گشاده می باشد آیا باید حتما دامن بپوشم یا اشکالی ندارد لطفا توضیح دهید؟
7ازدواج موقت با صیغه محرمیت چه فرقی دارد و بنا به فتوای کدامیک از مراجع اجازه پدر لازم نیست؟ و ذکرش چیست؟ آیا خود دختر و پسر هم می توانند آن ذکر را بخوانند و آیا به فارسی هم می توانند بخوانند و اگر به فارسی هم می شود چه عبارت فارسی مناسب است؟
8در رابطه بین دختر و پسر در صورتی که امکان عقد وجود نداشته باشد آیا امکان خواندن خطبه محرمیت فقط بین دو نفر وجود دارد درصورتی که مطمئن باشند امکان عقد دائم در آینده وجود دارد؟
9آیا خواندن آیه 24 سوره نساء برای محرمیت بین دو نفر از لحاظ شرعی درست می باشد؟
10آیا پسر و دختری که قصد ازدواج دارن می توانند بدون اجازه والدین صیغه محرمیت بخوانند؟
11من با یک دختر دوست شدم. می خواهیم به هم محرم باشیم. مثلا اگه دستمون به هم خورد گناه نکرده باشیم. ما نمی خواهیم با هم روابط زناشویی داشته باشیم، فقط می خواهیم محرم باشیم مثل خواهر و برادر. لطفا راهنماییمون کنید.
12آیا صیغه محرمیت بدون اجازه پدر دختر امکان دارد؟ حتی اگه مجبور باشند؟
13من حدود 1 ماه پیش با آقایی به نیت ازدواج آشنا شدم و چون ایشون آدم خیلی معتقدی هستند (البته منم همینطور) و تحصیلاتشون دکترای روان شناسی هست. با یکی از اساتید رشته معارف سابق خودش در مورد ما صحبت میکنه و چون از طرفی جفتمون با عقد موقت قبل از ازدواج مخالفیم اون استاد معارف با شناخت خوبی که از این آقا داشتن اسم من و این آقا رو به یه روحانی میدن تا صیغه محرمیت برامون بخونه البته اون صیغه محرمیتی که قبل از ازدواج دائم میخونن. البته این آقا این کارو بدون اطلاع من انجام داد و چند روز بعد بهم خبر داد و منم در عمل انجام شده قرار گرفتم و قبول کردم البته با کمی ناراحتی از اینکه بدون اطلاع من ... و در ضمن هیچکدومون خونوادهامون اطلاعی از این محرمیتمون ندارن. من در این مورد اطلاعات زیادی ندارم. می خواستم بپرسم کارمون درست بوده یا نه؟ یا اینکه حتما باید با اطلاع و رضایت خونواده صورت می گرفته؟
14لطفا متن صیغه محرمیت را ارسال کنید.

آر اس اس


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed