جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه ملاعبه با همسر (12) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 12 پرسش مرتبط با کلیدواژه ملاعبه با همسر در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه ملاعبه با همسر، اینجا را کلیک کنید.


ردیفپرسش
1اگر زحمت بکشید هر مقاله ای در رابطه با ضررهای خودارضایی و تفاوت خودارضایی با ملاعبه همسر برایم بفرستید ممنون می شوم.
2اگر کسی در روزه ماه رمضان با زن خود ملاعبه کرد و مواظب بود که از او منی خارج نشود ولی بدون اختیار و علی رغم میل خود از او منی خارج شد آیا روزه اش باطل است و اگر باطل است وظیفه اش چیست؟
3درباره ملاعبه بین زن و شوهر چند تا می خواستم روایت یا سخنانی از اهل بیت(علیهم السلام ) بدونم. اگه امکان داره، ارسال کنید.
4اگر مرد و زن با هم ملاعبه کنند و منی بیرون بیاید (از هر دو یا یکی از آنها) چه حکمی دارد؟ در ضمن ملاعبه از روی لباس است و خواهشمندیم اگر عواقب ناگوار جسمی روحی روانی و عاطفی دارد ذکر کنید.
5آیا ملاعبه با همسر - به جز نزدیکى در حال روزه جایز است؟
6در چه صورت غسل جنابت بر زن واجب می شود؟ چگونه می توان تشخیص داد منی از زن خارج شده و آیا این درست است که تنها غسل هنگامی بر زن واجب می شود که آلت مرد وارد شود؟ آیا باید حتما دخول انجام شود و آبی که از خانوم ها می آید در هنگام فکر کردن به یک مسأله شهوت انگیز یا شوخی های زناشویی چه حکمی دارد؟
7من در آستانه ازدواج هستم و می خواهم مسائل کامل رو در مورد نزدیکی با همسرم و نحوه انجام کار بدونم یعنی همه چیز رو مستحبات، مکروهات، حلال ها و حرام ها و همه چیز رو و نحوه شروع کردن و پلیان دادن و نحوه کار، چون شنیده ام که امام رضا علیه السلام میفرماید که قبل از نزدیکی با همسر مستحب است شهوتش را بالا ببریم مثلا با پستانش بازی کنیم و یا پستانش را بمکیم و یا میگویند زن باید آلت شوهرش را مک بزند و با آن بازی کند و آلتش را بخورد و غیره لطفا کتاب معرفی نکنید و خودتان به طور کامل و مفصل توضیح دهید؟
8مالیدن فرج زن قبل نزدیکی توسط مرد و لیسیدن آلت مرد یا زن توسط زوجین چه حکمی دارد؟ اگر از مرد مایعی خارج شود قبل از آمدن منی و زن در حال لیسیدن آلت باشد آیا باید آن را دفع کند یا مانعی ندارد. همچنین مایع خارج شده از فرج زن؟
9آیا لیسیدن واژن زن از طرف مرد در زمان جماع مشکلی ندارد و آیا این کار خوب است؟ و آیا تحریک کردن زن با فرو کردن انگشت در زمان جماع مشکلی ندارد و آیا این کار خوب است؟ و آیا فرو کردن انگشت در زمان جماع به پشت زن مشکلی ندارد؟
10من موقع نزدیکی با همسرم زیاد با اندام های جنسی همسرم بازی می کنم و از اوایل جوانی این کار را دوست داشتم و علاقه خاصی به دیدن و دست زدن و بوسیدن آلت جنسی جنس مخالف داشتم. آیا انجام دادن این کار با همسرم از نظر شرعی مشکلی دارد یا نه؟
11آیا مالیدن آلت تناسلی زن با دست به وسیله شوهر حرام است به این دلیل که هر دو با هم ارگاسم شوند نه اینکه مرد انزال شود و زن به اوج لذت جنسی نرسد؟! مکیدن سینه زن چطور حرام است؟
12اگر از زن در حین شوخی و بازی با همسر مایع لزجی اما به مقدار کم خارج شود و دخول صو رت نگیرد آیا غسل جنابت بر زن واجب است؟

آر اس اس


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed