جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه استمنا با همسر (12) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 12 پرسش مرتبط با کلیدواژه استمنا با همسر در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه استمنا با همسر، اینجا را کلیک کنید.


ردیفپرسش
1خانمی هستم که 15 ماه از ازدواجم می گذرد در این مدت حتی یک بار هم ارضاء جنسی نشده ام به اتفاق همسرم به پزشک مراجعه کردیم. گفتند مرد بعد از ارضاء شدن خود با انگشتش می تواند خانمش هم ارضاء نماید که این مورد هم اثر نکرد ولی همزمان با شوهرم اگر از انگشت خودم استفاده کنم ارضاء می شوم. می خواهم بدانم آیا این کار من گناه دارد؟
2آیا ملاعبه و بازی کردن با همسر که باعث خروج منی گردد استمنا محسوب می شود؟ و همچنین آیا انسان می تواند از همسر خود بخواهد که به آلت او دست بکشد تا از او منی خارج گردد؟
3اگر کسی با همسر خود نزدیکی کند و سپس در همانجا با خود کاری کند که منی از خودش خارج گردد آیا این کار استمنا می شود و آیا حرام است؟
4آیا می شود غیر از راه نزدیکی با همسر (و با همسر و به طور عمدی) آب (منی) را خارج کرد؟
5در هنگام نزدیکی با زن برای جلوگیری از حاملگی و ریختن آب در داخل رحم باید به وسیله استمناء منی را از بدن خارج کرد و به اوج لذت جنسی رسید این کار با استمنا در حالت عادی فرقی ندارد؟ چون در هر دو حالت انسان با خود کاری کرده که منی از او بیرون بیاید. و اگر فرقی دارد لطفا جواب سؤال مرا بدهید.
6اگر مرد و زن با هم ملاعبه کنند و منی بیرون بیاید (از هر دو یا یکی از آنها) چه حکمی دارد؟ در ضمن ملاعبه از روی لباس است و خواهشمندیم اگر عواقب ناگوار جسمی روحی روانی و عاطفی دارد ذکر کنید.
7شخصى به قصد اینکه از همسرش منى خارج شود، او را با دست تحریک مى‏کند ؛ آیا این کار از نظر شرعى جایز است؟
8آیا مالیدن آلت تناسلی زن با دست به وسیله شوهر حرام است به این دلیل که هر دو با هم ارگاسم شوند نه اینکه مرد انزال شود و زن به اوج لذت جنسی نرسد؟! مکیدن سینه زن چطور حرام است؟
9اگر مرد آلت خود را به بدن زن بمالد و در اثر این تماس ها و بازی کردن زن با آلت مرد (بدون دخول) از مرد منی خارج شود برای مرد چه حکمی دارد؟ آیا استمنا محسوب می شود؟ آبی که هنگام تحریک شدن مرد قبل از خروج منی از او خارج می شود آیا نجس است؟
10آیا مرد می تواند به طریقی غیر از دخول به ارضاء جنسی با همسر برسد مثلا از او بخواهد با دست او را ملتهب کند یا با مالیدن آلت به بدن زن ملتهب شود آیا این کار از مصادیق خودارضایی است؟
11لطفا بفرمایید چرا استمناء مرد توسط خودش حرام است در حالی که توسط همسرش حلال؟ اگر مضراتی دارد از هر دو طریق دارد!
12اگر مردی به قصد فرزند با همسر خود جماع نماید و همسرش حین جماع ارگاسم نشود آیا مرد می تواند به وسیله دست مهبل همسرش را بمالد تا او هم اورگاسم شود؟ (چون می گویند اگر زن ارگاسم نشود در بچه تأثیر می گذارد مثلا اگر دختر به دنیا بیاد صلیته می شود؟)

آر اس اس


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed