جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه رساله آیت‏الله خامنه‏ای (20) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 20 پرسش مرتبط با کلیدواژه رساله آیت‏الله خامنه‏ای در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه رساله آیت‏الله خامنه‏ای، اینجا را کلیک کنید.


ردیفپرسش
1آیا کسانی که بعد از رحلت امام خمینی(ره) به سن تکلیف رسیده اند می توانند از آیت الله خامنه ای تقلید کنند؟ اگر جواب مثبت است چگونه رساله تهیه کنیم؟
2اگر رساله آقای خامنه ای را بخواهیم، از کجا به دست آوریم؟
3آیا استفاده از رساله امام خمینی(ره) برای مقلدان آقای خامنه ای درست است؟
4می خواستم بدانم دلیل آنکه مقام معظم رهبری اجازه چاپ رساله توضیح المسایل خود را نمی دهند، چیست؟ در ضمن وظیفه کسانی که می خواهند از ایشان تقلید کنند چیست؟
5دلیل عدم انتشار رساله آیت الله خامنه ای چیست؟ آیا تقلید از ایشان با وجود عدم رساله درست است؟
6آیا رساله توضیح المسال آیت الله خامنه ای همان رساله امام خمینی (ره) است؟
7من چند سال پیش مرجع اعلم خودم آیت ایت الله خامنه ای انتخاب کردم. امروزه شبهات خیلی زیاد شده بعضی ها می گن آقای خامنه ای اعلم نیستند. من می خواستم ببینم نظر شما به عنوان یک انسان عادل چیه؟ آیا آقای خامنه ای از نظر مرجعیت اعلم هستند؟ یا پیشنهاد می کنید مرجعم و عوض کنم؟
8من می خواهم برای خودم مرجع تقلید انتخاب کنم شخص مورد نظرم هم آیت الله خامنه ای هستند، حال می خواهم بپرسم آیا کار خاصی لازم است و باید مثلا نیت بکنم یا کافی است که کتاب ایشان را بخرم و طبق آن عمل کنم؟ در ضمن لطفا بفرمایید نام این کتاب چیست؟
9مرجع تقلید من آقای خامنه ای است ولی به علت مشکل بودن تهیه توضیح المسائل ایشان از توضیح المسائل امام استفاده می کنم آیا اشکال دارد؟ (مرجع تقلیدم آقای خامنه ای است.)
10آیا مقلدین آقای خامنه ای باید از رساله امام خمینی(ره) استفاده کنند؟
11چرا رهبر کتاب رساله برای مقلداش نداره؟
12با توجه به این که آیت الله خامنه ای رساله کاملی ندارند مسائل و سؤال های خود را چگونه می توان به صورت سریع کسب کرد و آیا مرجع تقلید دیگری هست که فتوا یش به ایشان نزدیکتر و یا اکثر آن یکسان باشد؟
13برخی افراد می گویند آیت الله خامنه ای فرموده اگر به رساله ام دسترسی ندارید می توانید به رساله امام خمینی(ره) مراجعه کنید آیا این حرف صحت دارد؟ با توجه به این که بین فتاوای مقام معظم رهبری و امام خمینی(ره) در برخی موارد اختلاف نظر وجود دارد.
14اگر فتاوای مورد نظر از مقام معظم رهبری را بخواهیم ولی در کتاب استفتائات ایشان نباشد آیا می توان به توضیح المسائل امام خمینی(ره) رجوع کنیم؟ توضیح دهید. (خواهش می کنم سریع پاسخ دهید.)
15چرا مقام معظم رهبری توضیح المسائل ندارند؟ من مقلد ایشانم حالا من چگونه می توانم به فتاوای ایشان دسترسی پیدا کنم؟ (لطفا فوری جواب دهید.)
16برای اینکه موارد اختلاف رساله امام(ره) با نظر رهبر را پیدا کنیم شرعا چقدر بررسی لازم است؟
17برای تقلید از رهبر آیا لازم است از آخرین رساله امام(ره) استفاده کنیم یا هر کدوم شد مورد نداره؟
18آیا حضرت آیت الله خامنه ای رساله دارند؟ اگر ندارند و رساله ایشان همان رساله امام خمینی(ره) است، آیا می توان ایشان را به عنوان مرجع تقلید انتخاب کرد؟
19آیا آقای خامنه ای رساله دارد یا کتاب اجوبه الاستفتاأت؟
20من مرجع تقلیدم آقای خامنه ای هستند (زبونا) اما رساله ای ازشون ندارم تا حالا از رساله امام خمینی(ره) استفاده می کردم اشکال داره؟ اگه اره از کجا رساله مرجع تقلیدم رو بگیرم؟

آر اس اس


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed