جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه ازاله بکارت و ازدواج (9) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 9 پرسش مرتبط با کلیدواژه ازاله بکارت و ازدواج در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه ازاله بکارت و ازدواج، اینجا را کلیک کنید.


ردیفپرسش
1دوستی دارم 18 ساله. چندی پیش ایشان که با آقاپسری ارتباط دوستی داشت؛ توسط ایشان تهدید شد که اگر به منزلشون نره مکالمات ضبط شده تلفنیشونو به مادر دوستم تحویل میده. دوست خوش باور، منم از ترس به منزلشون میره به این امید که به بکارتش آسیب نرسه! البته دوستم هم خودش معتقده هم خونوادش! او بعد از این ماجرا مارو خبر کرد. توبه کرده اما دیگه نمیشه به عقب برگشت. 6 ماهی گذشته حالا اگه خونوادش بفهمن زنده نمی مونه و اگر هم نفهمن خوب وقتی می خواد ازدواج کنه همه می فهمن. باید چی کار کنه که از این گناه پاک بشه؟ و آیا ترمیم کردن بکارتش می تونه اخلاقی باشه؟ او دیگه نمی خواد به گناه بیفته.
2اگر پرده بکارت دختری به عللی غیر از عوامل جنسی پاره باشد و این موضوع را فقط خود بداند آیا در موقع ازدواج حتما این موضوع را باید طرح کند؟
3آیا پارگی پرده بکارت مانع از ازدواج می شود؟
4اگر زن مطلق با مردی صیغه کند و بعد به اون نگوید که باکره نیست آن صیغه قبول است یا نه؟
5من دختری 28 ساله هستم 4 ماه است که عقد کرده ام و 3 ماه دیگر هم قرار است مراسم عروسی برگزار شود. مشکل من این است که بکارت خود را در اثر خودارضایی از دست داده ام. من باید در شب عروسی چکار کنم خواهشمند است مرا راهنمایی کنید. (در دوران عقد چند بار نزدیکی داشته ایم و چون چند بار به تدریج دخول انجام شد هر دو متوجه نشدیم که بکارت بود یا نه؟ در صورتی که من مطمئنم که نبود.)
6پرده بکارت من در اثر خودارضایی پاره شده است. خواهشمند است مرا راهنمایی کنید؟ من الان عقد کردم من چه کار باید بکنم؟
7دختری که بکارتش به وسیله حادثه پاره شده برای عقد موقت حکم دوشیزه رو داره؟ یعنی باید پدرش اجازه بده؟
8من تا دو ماه پیش خودارضایی داشتم البته چیزی را داخل فرو نکرده ام به پزشک برای معاینه مراجعه کردم پزشک تشخیص داد که پرده بکارت کمی آسیب دیده اما کامل از بین نرفته است و اگر بعدا پاره شود خون دارد با این اوصاف از ازدواج می ترسم آیا پزشک تشخیص می دهد که در اثر نزدیکی پاره شده یا خودارضایی باعث پارگی پرده شده خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید این مسأله باعث اضطراب و پریشانی و افت شدید تحصیلی در من شده است خواهش می کنم پزشکی را برای معاینه به من معرفی کنید.
9من دختری 25 ساله هستم. نمی دونم که چه جوری باید سؤالم را مطرح کنم راستش من زمانی که 5 یا 6 سالم بود یکی از پسرهای فامیل وقتی خونشون بودیم من را به طبقه بالا برد بعد با من نزدیکی کرد یادم نیست که چه کار می کرد من آن موقع اصلا نمی دونستم برای چی داره این کار را میکنه حتی نمی دونستم که پرده بکارت وجود داره تا اینکه این موضوع را فهمیدم از آن موقع خیلی نگرانم به خدا قسم می خورم که هیچ وقت توی زندگیم خطا نکردم هیچ وقت با پسری ارتباط نداشتم خیلی از کارها را نکردم آن روز هم هیچی نمی دونستم الان خیلی می ترسم که به بکارتم آسیبی رسیده باشه آن قدر می ترسم که دکتر نرفتم حتی می ترسم این موضوع را با نامزدم مطرح کنم وقتی اینو بهش بگم چه جوری بهش ثابت کنم که همون یک دفعه بوده به نظر شما دکتر می تونه ثابت کند که این کار خیلی وقته اتفاق افتاده و اینکه اگر من بهش نگم امکان این هست که بعد از 19 سال اگر من نزدیکی کنم خونی بیاد؟ واقعا نمی دانم چی باید بگم کی باورش میشه فقط خدایی که بالا نشسته میدونه که من راست میگم هیچ دلیلی برای اثبات حرفم ندارم کمکم کنید که چه کار کنم؟

آر اس اس


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed