جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه (19) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 19 پرسش مرتبط با کلیدواژه در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه ، اینجا را کلیک کنید.


ردیفپرسش
1من احساس خستگی می کنم و نمی توانم خوب درس بخوانم و خوب برنامه ریزی کنم مرا راهنمایی کنید. (22 ساله و دانشجو)
2من ابتدا کاردانی خواندم و با دادن کنکور سراسری در همان رشته قبول شدم ولی چون در قبول کردن واحدهای درسیم خیلی اذیت شدم و هنوز هم بلاتکلیفم و الان که قصد خواندن فوق دارم اصلا حوصله ندارم با اینکه خیلی درس خواندن را دوست دارم و همه مرا به عنوان آدم سخت کوشی می شناسند از نوع درس خوندنم و توقع مردم خسته شدم به نظر شما من چه کار کنم؟ لطفا مرا راهنمایی کنید.
3لطفا مرا راهنمایی کنید که چگونه می توانم برنامه ریزی صحیح در زندگی، درس و ... داشته باشم؟ راه و روش درست برنامه ریزی کردن را لطفا برای من روشن توضیح دهید.
4یک ماه آخر کنکور سراسری کارشناسی را باید چگونه گذراند؟
5خواهشمند است بفرمایید وظیفه ما جوانان در این دوره کمک در جهت پیشرفت علمی مملکت است یا مبارزه با شبیخون فرهنگی دشمن؟ چون قطعا نمی شود با یک دست دو تا هندوانه برداشت؟ یعنی ادامه راه شهدا این است که تلاش کنیم به علم و تکنولوژی جدید دست یابیم یا اینکه تلاش کنیم جلوی تهاجم فرهنگی دشمن را بگیریم؟ واقعا راه حق چیست؟ اگر راه ملت ایران اکنون راه صحیحی است پس چرا هر روز مساجد خلوت تر می شود؟ نماز جمعه ها خلوت تر می شود؟ بی حجابی بیشتر گسترش می یابد؟ فحشا بیشتر می شود؟ تکلیف ما چیست؟ راه دکتر حسابی ها را برویم؟ راه نیوتن ها و انیشتین ها را برویم یا راه روح الله ها(ره)، مقدس اردبیلی ها(ره)؟
6درس خواندن در دانشگاه باید به چه نحوی باشد؟ من داشجوی ترم 4رشته شیمی هستم. با آن که درسها را در کلاس متوجه می شوم و در طول ترم هم خوب درس می خوانم اما نتیجه و نمرات خوبی نمی گیرم، علت چیست؟
7چگونه درس خواندن را شروع کنیم با اینکه هیچ حال و حوصله درس خواندن ندارم؟
8من کنکوری هستم اکنون هیچ حال و حوصله درس خواندن ندارم، مرا راهنمایی کنید چگونه درس خواندن را شروع کنم تا بتوانم در دانشگاه قبول شوم.
9یک برنامه درسی برای من تنظیم کنید. من تا ساعت 14:30 در مدرسه و از ساعت 17 الی 20 به مسجد می روم؟
10می شه بگید نحوه یه برنامه ریزی درست برای درس و کار و فعالیت های روزانه چطور باید باشه؟ من هر چقدر سعی می کنم آخرش نمی تونم به همه کارهام برسم و شب که می خوام، بخوابم با فکر کارهای انجام نشده می خوابم. لطفا راهنمایی ام کنید.
11بار ها تصمیم گرفتم و با خودم عهد بستم که از امروز شروع به درس خواندن می کنم و درسها را بعد از اینکه استاد درس داد، مطالعه می کنم. ولی هیچ گاه موفق به انجام این کار نشدم. به نظر شما علت چیست؟ لطفا راهنماییم کنید.
12من دانشجو هستم دو ترم مشروط شدم چکار کنم که درس بخوانم ... این سؤال جوابش در سایت بود من دوباره جوابش را می خواهم لطفا؟
13خواهشمند است در رابطه با برنامه ریزی درسی و مطالعه به من کمک نمایید.
14روش برنامه ریزی صحیح در زندگی و کار و تحصیل چگونه است؟
15لطفا یک برنامه ریزی درست و حسابی به من یاد دهید.
16برای این که بتونم وقتم رو تنظیم کنم بیشتر درس بخونم اعتماد به نفسم افزایش پیدا کنه چه کار کنم؟ (دانشجوی ترم دوی مهندسی شیمی هستم.)
17لطفا در این مورد بیشتر مطلب بنویسید چون شخصا این مشکل رو در خیلی از نوجوون ها دیدم و متأسفانه خودم هم با این مسأله در گیر هستم. همین الان که نظرم رو یادداشت می کنم فردا امتحان فیزیک دارم و هنوز نتونستم درس بخونم ... لطفا به من کمک کنید.
1819 سال سن دارم دختر با استعدادی هم هستم تا دوران 13-14 سالگی تو هر زمینه ای ( درس و ... ) موفق بودم اما الان فعالیتم کم شده. کنکوریم. همش از این شاخه به اون شاخه می پرم. اصلا نمی دونم هدفم چیه بارها تصمیم گرفتم یه کاری شروع کنم اما خیلی زود سرد می شم فقط می خوام بدونم چی کار باید بکنم؟
19چگونه درس بخوانم تا در ذهنم بماند؟ من زود یاد می رود.

آر اس اس


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed