جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه خواندن صیغه عقد (22) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 22 پرسش مرتبط با کلیدواژه خواندن صیغه عقد در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه خواندن صیغه عقد، اینجا را کلیک کنید.


ردیفپرسش
1آیا پسر و دختر می توانند خودشون صیغه بخوانند و محرم شوند؟
2آیا پسر و دختر می توانند خودشون صیغه بخوانند و محرم شوند؟
3آیا تلفنی هم می شود عقد موقت انجام شود؟
4برای ازدواج موقت اجرا کردن چه صیغه ای ضروری است؟
5اگر دختری با پسری دوست شود و خانواده آنها خبر نداشته باشند و آنها بین خودشان صیغه محرمیت خوانند با تعیین مهریه و مدت زمان و همچنین به با هم بودن شدیدا نیاز داشته باشند ولی شرایط برای ازدواج مهیا نباشد و آنها با هم قصد ازدواج نداشته باشند حکمش چیست؟ آیا صیغه آنها درست است و می توانند به این رابطه ادامه بدهند بدون آسیب رسیدن به دختر یا پسر یعنی فقط قصد ارضاء و لذت بردن داشته باشند؟
6آیا دختر و پسر می توانند خودشان بدون حضور کسی صیغه خود را بخوانند بدون اجازه پدر و مادر؟
7می خواستم بدانم اگر پسری با دختری در مکان خلوتی حضور داشتند و برای جلوگیری از گناه اقدام به خواندن صیغه کردند، آیا عقد این دو، در آن حالت صحیح هست یا خیر؟
8چگونگی صیغه را توضیح دهید؟
9آیه شریفه برای صیغه موقت چیست و آیا می تواند خود شخص آن را جاری کند؟
10دو نفر (پسر و دختر) که واقعا همدیگر را دوست می دارند و مهمتر از همه خانواده های طرفین نیز از این موضوع اطلاع دارند و تمامی مراحل امر ازدواج را سپری نموده اند. سؤال حقیر این است که خواندن خطبه عقد چه نقشی در این میان ایفا می کند؟ به نظر خیلی از دوستانم وقتی همه شرایط بالا رعایت شده است، خواندن خطبه عقد دیگر بی معنی است و آیا خطبه عقدخوانی سندی تاریخی دارد یا خیر؟ اصل خطبه عقد باید عربی خوانده شود یا فارسی؟ چرا؟
11شرایط صیغه کردن زن برای ارتباط جنسی چیست؟ اگر امکان دارد متن صیغه را نیز با راهنمایی کامل توضیح و بنویسید. اگر خودمان دو تایی صیغه را بخوانیم، چه مشکلاتی دارد؛ آیا می توانیم؟
12آیا امکان اجراء صیغه محرمیت توسط خود دختر و پسر وجود دارد؟
13عقد موقت بدون هیچ گونه شاهد و توسط خود فرد چگونه است؟
14کسى که معناى لفظ عربى صیغه ازدواج را نمى‏داند، مى‏تواند آن را بخواند؟
15آیا ممکن است صیغه موقت را به صورت فارسی با اجرای تمام ضوابط خواند یا بیان کرد؟
16آیا می شود صیغه محرمیت را خود 2 فرد بخوانند؟ چه متنی را باید خواند؟ زمانشو چطوری باید معلوم کرد؟ برای صیغه موقت.
17خواندن صیغه عقد موقت بین پسر و دختری که به هر صورت بکارتش رو از دست داده درسته؟ و اینکه این صیغه رو حتما کسی غیر از اونا باید جاری کنه یا خودشون هم می تونن واسه خودشون صیغه رو جاری کنن؟
18آیا زن و مرد بدون حضور هیچ کس یعنی در جایی که فقط خوشان حضور دارند و هیچ کس دیگری حضور ندارد می توانند صیغه عقد موقت یا دایم را بخوانند و با هم محرم شوند یا حتما باید دیگری صیغه را برای آنها بخواند؟
19ازدواج موقت با صیغه محرمیت چه فرقی دارد و بنا به فتوای کدامیک از مراجع اجازه پدر لازم نیست؟ و ذکرش چیست؟ آیا خود دختر و پسر هم می توانند آن ذکر را بخوانند و آیا به فارسی هم می توانند بخوانند و اگر به فارسی هم می شود چه عبارت فارسی مناسب است؟
20آیا در اسلام به طرفین (دختر و پسر) اجازه داده شده است که خطبه عقد را خود جاری کنند؟
21در بسیاری جاها که نیاز به صیغه ایجاب و قبول است عقد به صورت معاطاه بسته می شود مثل عقد بیع فقط عقد ازدواج است که می گویند حتما باید به صورت ایجاب و قبول انجام گیرد. آیا این درست است و آیا صیغه که در هنگام ازدواج می خوانند «انکحت ... » سندیت دارد و در کتاب های شیعه و روایات اسلام چنین ذکری آمده است؟
22ازدواج موقت با دختر بالغی که بدون اجازه پدر (دختر خواستار است) مشکلی دارد که هدف برای ارضای جنسی باشه؟ و آیا اینکه خودشون می تونن صیغه را بخونن؟

آر اس اس


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed