جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه تشخیص منی (5) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 5 پرسش مرتبط با کلیدواژه تشخیص منی در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه تشخیص منی، اینجا را کلیک کنید.


ردیفپرسش
1منی به چه معناست؟ چگونه می توان آن را تشخیص داد؟ حکم آن در خانم ها و آقایان چگونه است؟
2مدتی است که مسأله ای ذهن مرا مشغول کرده است که در صحیح بودن نماز و روزه ام مرا به شک انداخته است. گاهی اوقات وقتی از خواب بر می خیزم و یا در میانه روز در لباسم رطوبتی می بینم کمی متمایل به رنگ زرد و مقدار بسیار اندکی غلیظ تر از بول است. در حالی من در خواب متوجه بیرون آمدن یا نیامدن منی نشده ام. بعد از مدتی این رطوبت بوی نامطلوبی می دهد مقدار آن هم بیشتر از یک سانت و نیم بیشتر نیست این در حالی است که به اندازه منی غلیظ نیست و به اندازه بول هم رقیق نیست فقط رنگ آن مرا به شک انداخته حالا نمی دانم این رطوبت منی است یا بول یا اینکه رطوبت غیر نجس است. تاکنون که نسبت به آن بی اعتنا بوده ام و در این وضعیت نماز و روزه می گرفتم. آیا نماز و روزه هایم قبول است؟ و هنگام مواجه شدن با این رطوبت باید چه کاری بکنم؟ و لطفا در مورد رنگ و بوی رطوبت های غیر نجس و نجس توضیحاتی بدهید. و این که آیا ممکن است بدون آمدن منی بی اراده از آدم بول بیرون آید؟
3راه تشخیص منى و احتلام در مرد چیست؟
4در جایی از رساله مقام معظم رهبری در جواب سؤالی گفته شده است که، اگر رطوبت غلیظی که شبیه به منی است و انسان آن را بعد از بول مشاهده می کند و بدون شهوت و اراده خارج می شود حکم منی بر آن مترتب نیست مگر اینکه از راه دیگری یقین به منی بودن آن حاصل شود یا این که هنگام خروج علامت های شرعی منی را داشته باشد ... سؤال من این است که عبارت «از راه دیگر یقین به منی بودن حاصل شود» به چه معناست و این راه کدام است؟ لطفا مفصلا توضیح داده چون بعضی مواقع از من مایعی خارج می شود که نمی دانم منی هست یا نه و به حکم عبارت بالا احتیاطا غسل می کنم؟
5من وقتی با نامزدم حتی به صورت عادی هم صحبت می کنم به صورت غیر عادی از من منی خارج می شود و این در حالی است که هیچ حرف خاصی بین ما رد و بدل نمی شود. حال آیا باید هر دفعه غسل بنمایم؟

آر اس اس


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed