جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه نشانه‏های منی (38) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 38 پرسش مرتبط با کلیدواژه نشانه‏های منی در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه نشانه‏های منی، اینجا را کلیک کنید.


ردیفپرسش
1منی به چه معناست؟ چگونه می توان آن را تشخیص داد؟ حکم آن در خانم ها و آقایان چگونه است؟
2اگر انسان از خواب بیدار شود و بعد از آن آبی از انسان خارج شود چه حکمی دارد؟
3مدتی است که مسأله ای ذهن مرا مشغول کرده است که در صحیح بودن نماز و روزه ام مرا به شک انداخته است. گاهی اوقات وقتی از خواب بر می خیزم و یا در میانه روز در لباسم رطوبتی می بینم کمی متمایل به رنگ زرد و مقدار بسیار اندکی غلیظ تر از بول است. در حالی من در خواب متوجه بیرون آمدن یا نیامدن منی نشده ام. بعد از مدتی این رطوبت بوی نامطلوبی می دهد مقدار آن هم بیشتر از یک سانت و نیم بیشتر نیست این در حالی است که به اندازه منی غلیظ نیست و به اندازه بول هم رقیق نیست فقط رنگ آن مرا به شک انداخته حالا نمی دانم این رطوبت منی است یا بول یا اینکه رطوبت غیر نجس است. تاکنون که نسبت به آن بی اعتنا بوده ام و در این وضعیت نماز و روزه می گرفتم. آیا نماز و روزه هایم قبول است؟ و هنگام مواجه شدن با این رطوبت باید چه کاری بکنم؟ و لطفا در مورد رنگ و بوی رطوبت های غیر نجس و نجس توضیحاتی بدهید. و این که آیا ممکن است بدون آمدن منی بی اراده از آدم بول بیرون آید؟
4اگر کسی از خواب بیدار شود و لکه ای در خود ببیند و شک کند آیا منی است و خواب خود را فراموش کند یا لکه بوی رطوبت ندهد و وقتی لباس زیر را می فشاریم چیزی آمیخته با آب نبینیم آیا حکم منی را دارد؟ حکم نماز و روزه چیست و اگر برای احتیاط تیمم بگیریم چطور؟ ( تمام مراجع)
5اگر انسان تحریک بشود ولی شک کند که نیاز به غسل دارد یا نه چه حکمی دارد؟
6راه اثبات خروج منی چیست؟ من گاهی اوقات در خواب بر اثر دیدن خواب های جنسی، تحریک جنسی می شوم و البته گاهی موارد، منی خارج می شود و من برای نماز غسل می کنم ولی مسأله ای که برای من مهم است این است که در مواردی در اثر خواب دیدن شرایط خروج منی پیش می آید و از خواب می پرم ولی در آن لحظه مایعی از من خارج می شود که شک دارم آیا آن منی است یا مایع دیگر؟ چون با جهش خارج نمی شود و مثل مذی به آرامی خارج می شود و بو دارد ولی چسبناک نیست و شفاف است. خواهشم اینه که به من بگویید که آیا این ماده حکم منی را دارد یا خیر؟
7در رساله برای منی مشخصاتی را ذکر کرده اند و گفته اند که برای مریض فقط بیرون آمدن با شهوت کافیست. سؤال من این است که اولا این برای هر گونه بیماریی گفته شده است یا بیماری خاصی مدنظر است؟ دوم اینکه آیا اگر فرد مریض از روی مشخصات آن رطوبت بداند که منی نیست، و جزء رطوبت های دیگر است، تکلیفش چیست؟
8اگر منی همراه ادرار خارج شود آیا آن نشانه های (شهوت و جستن و سست شدن بدن) را دارد یا خیر؟
9گاهی اوقات احساس خاصی به من دست می دهد و دچار سوزش چشم و کمردرد می شوم آیا این علامت جنابت است؟
10آِنکه در رساله نوشته شده : اگر بیرون آمدن آب با شهوت همراه باشد حکم منی را دارد، منظور از با شهوت بودن چیست؟
11در صورت ملاعبه و شوخی با شوهر اگر مایعی ترشح شود که به رنگ آب بوده ولزج و چسبناک باشد این مایع را چه می نامند؟ آیا با ترشح این مایع غسلی واجب می شود؟
12تشخیص جنابت مرد 3 شرط دارد، آیا هر 3 شرط باید با هم باشند تا حکم به جنابت شود؟ مثلا اکثر اوقات بیدار می شوم و 2 شرط اول را دارم ولی بدنم سست نشده است. اصلا سستی یعنی چه؟ معیار و ملاکی دارد؟
13اگر فردی با دیدن فیلمی تحریک شد و از او ماده ای ترشح شد و نمی دانسته بایدغسل کند، حال بعد از مدت بسیار متوجه شده، لطفا بگویید نمازهایش چه حکمی دارد؟
14چه موقع انسان مطمئن می شود که محتلم شده؟ اگه یکی از شرایط برقرار نبود ولی بقیه بود، انسان محتلم شده است؟
15در چه صورتی مایع خروجی از انسان، منی است؟ اگر در هر بار دستشویی اتفاق افتد باید در روز چندین بار غسل کرد، مایع خروجی شبیه منی است؟
16راه تشخیص منى و احتلام در مرد چیست؟
17اگر در خواب آبی از من خارج شود و نمی دانم ادرار است یا منی یا چیز دیگر حکمش چیست؟ ولی به نظر هم منی نمی آید؟
18اگر یک قطره آب منی از بدن خارج شود باید غسل کرد؟
19اگر شخصی بدون قصد خروج منی به تصاویر محرک نگاه کند و بعد از مدتی ادرار کند و بعد از ادرار رطوبتی شبیه منی خارج شود آیا کم استمنا دارد؟
20من بر اثر تحریک شهوت اقدام به استمنا کردم ولی منی را از خود خارج نکردم. بعد از دو ساعت و بعد از بول رطوبتی شبیه منی که حدود دو قطره بود و بدون خصوصیات منی از من خارج شد و حالا شک دارم که منی بوده یا نه. آیا آن رطوبت منی بوده؟
21ماده ای بی رنگ (رنگ آب) که چسبنده شبیه منی است و گاهی اوقات هنگام فشار دادن آلت بیرون می آید چیست و طهارت آن چگونه است؟
22لطفا راه تشخیص منی را بگویید به کتاب های مراجع تقلید مراجعه کردم ولی نفهمیدم فرق منی با رطوبت چیست؟ با دیدن هر رطوبتی به حمام می روم و غسل می کنم راه حل چیست؟
23در صورت نگاه کردن به عکس یا فیلم محرک مایعی که از انسان دفع می شود مشخصات منی را ندارد. نامش چیست؟ و آیا این مایع هم باعث می شود که انسان جنب خوانده شده و غسل بر او واجب گردد؟
24در هنگام خواب مایعی شبیه به آنچه که به هنگام تماشای صحنه های شهوت انگیز از بدن خارج می شود، از من بیرون می آید. حکم آن چیست؟
25اگر کسی به طور ارادی به مسائل جنسی فکر کند (بدون دست ورزی) و مایعی بی رنگ (به طوری که خودم بیرون آمدن مایع را نمی فهمم) یا منی از او خارج شود مرتکب عمل حرام استمنا شده است؟


آر اس اس


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed