جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه آداب زناشویی (47) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 47 پرسش مرتبط با کلیدواژه آداب زناشویی در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه آداب زناشویی، اینجا را کلیک کنید.


ردیفپرسش
1 با سلام ازکجا بفهمیم پسری که به خواستگاریمان آمده گرم مزاج است؟ با تشکر
2در مورد اعمال شب زفاف توضیح دهید؟ من خیلی استرس دارم.
3در مورد انتظارات، رفتارها،‌ بایدها و نبایدها و ... بعد از ازدواج توضیحاتی بیان کنید.
4در مورد انتظارات، رفتارها،‌ بایدها و نبایدها و ... بعد از ازدواج توضیحاتی بیان کنید.
5چه کار کنم تا از زنم بیشتر لذت ببرم؟
6در مورد مسائل جنسی و ازدواج توضیح دهید.
7من تازه ازدواج کردم و خیلی کم در زمینه آداب و سنن اسلام در زمینه همبستر شدن با خانومم و یا روابطم با همسر و خانواده همسرم تا قبل از عروسی، اطلاع دارم. لطفا در این زمینه و یا هر چیز دیگه ای که بهم کمک کنه، منو راهنمایی کنید.
8برای اینکه عمل جماع آسانتر صورت گیرد باید چه کار کرد؟
9هفته آینده ازدواج بنده است ولی من نمی دانم اول با شوهرم چه کار کنم چه جوری اول شروع کنیم؟ لطفا بنده راهنمایی کنید.
10آیا در نزدیکی با همسر انجام هر کاری که باعث لذت طرفین شود به شرط رضایت هر دو مثل لیسیدن آلت مرد یا زن صحیح است؟
11انجام چه کارهایی برای نزدیکی با همسر جایز نیست؟
12تمام چیزهایی که لازم است قبل و هنگام و بعد از ازدواج بدانم چیست؟
13با توجه به اینکه بنده وقت مطالعه زیادی ندارم و همین طور با توجه به اینکه در آستانه شروع زندگی مشترکم می باشم خواهشمندم در مورد آداب همبستری و شب اول ازدواج (زفاف) بنده را راهنمایی بفرمایید. لطفا سؤال بنده را در قالب معرفی کتاب و منبع جواب ندهید. چون بنده در عین حال شاغل هم هستم نمی توانم مطالعه زیادی داشته باشم.
14شنیدم که بعضی از ائمه(ع) سفارشاتی جهت داشتن روابط زناشویی در مواقع خاص (تاریخ خاصی از ماه یا ... ) دارند. لطفا آنها را ذکر فرمائید و توضیح دهید.
15در احادیثی از پیامبر(ص) و امام علی(ع) داریم که نگاه کردن به عورت زنان را مکروه دانسته اند آیا منظور از این نگاه، نگاه به داخل عورت زن است یا هر نگاهی؟ و نیز در مورد کراهت حرف زدن در هنگام آمیزش چنین احادیثی را داریم آیا هر مقدار از حرف زدن شامل این حکم می شود؟
16سؤال من از محضر مراجع تقلید این است که در حدیثی از پیامبر اکرم(ص) داریم که «با بدن عریان آمیزش نکنید» با توجه به این حدیث آیا در موقع بازی با همسر نیز نباید عریان بود و کلا میزان مجاز برای بیرون آوردن البسه در هنگام آمیزش چقدر است؟
17سؤال بنده از محضر مراجع تقلید این است که بوسیدن زن (همسرم) به شیوه ای که در عامیانه به آن بوسه عاشقانه یا لب گفته می شود چه حکمی دارد؟ و اگر از زبان در این عمل استفاده شود تکلیف چیست؟
18نحوه صحیح جماع با زن از نظر اسلام چگونه است؟
19طریقه آمیزش جنسی از نظر اسلام با بیان تمام احکام از نظر آقای فاضل ومکارم (مکروه -حلال -حرام و...)
20علائم ارگاسم زن کدامند؟ متأسفانه چون خودم و همسرم از این علائم خبردار نیستیم نمی توانم تشخیص دهیم آیا توانسته ام همسرم را در رابطه جنسی ارضا کنم یا نه؟ و این باعث ناراحتی زیادی در فکرم شده است.
21در رابطه با آئین همسرداری و روابط زناشویی موفق از نظر قرآن و دین در زندگی امروز و اجتماع اطلاعاتی می خواستم.
22در مسائل جنسی، زن از چه چیز مرد خوشش می آید؟ یعنی شوهر چه کاری خوب است انجام دهد؟ لطفا کتاب جامعی در رابطه با مسائل جنسی در دوران نامزدی، شب زفاف و بعد از آن معرفی کنید که هم از لحاظ دینی و هم ازلحاظ علمی کتاب مفیدی باشد.
23اینجانب حدود 8 ماه است که با همسرم که 19 سال سن دارد ازدواج کرده ام هم اکنون قصد بچه دار شدن داریم (انشاالله) حرف و حدیث ها و بحث های زیادی در رابطه با زمان، مکان و کیفیت و چگونگی انعقاد نطفه وجود دارد. لذا از شما خواهشمندم به سؤالات اینجانب در این رابطه و هم چنین به سؤالاتی که در این زمینه وجود دارد و مطرح ننموده ام پاسخ بفرمایید. - آیا قبل از انعقاد نطفه روش یا دستورالعمل خاصی وجود دارد؟ - در رابطه با هنگام انعقاد نطفه آیا مطلب خاصی مطرح شده (آیه، حدیث و ...)؟ - در رابطه با زمان انعقاد نطفه (روز، ماه (شمسی یا قمری) ساعت و ... اگر مطلبی مطرح شده لطفا بیان بفرمایید.
24لطفا توضیح دهید آیا زوجین فقط در هنگام برقراری روابط زناشوئی می توانند از جملات رکیک استفاده نمایند؟
25من در آستانه ازدواج هستم و می خواهم مسائل کامل رو در مورد نزدیکی با همسرم و نحوه انجام کار بدونم یعنی همه چیز رو مستحبات، مکروهات، حلال ها و حرام ها و همه چیز رو و نحوه شروع کردن و پلیان دادن و نحوه کار، چون شنیده ام که امام رضا علیه السلام میفرماید که قبل از نزدیکی با همسر مستحب است شهوتش را بالا ببریم مثلا با پستانش بازی کنیم و یا پستانش را بمکیم و یا میگویند زن باید آلت شوهرش را مک بزند و با آن بازی کند و آلتش را بخورد و غیره لطفا کتاب معرفی نکنید و خودتان به طور کامل و مفصل توضیح دهید؟


آر اس اس


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed