جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه ترس از ریا (6) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 6 پرسش مرتبط با کلیدواژه ترس از ریا در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه ترس از ریا، اینجا را کلیک کنید.


ردیفپرسش
1من می ترسم پیش دانش آموزان کلاس کارهای خوب انجام دهم. مثلا صدقه دادن چون اگر ببینید ممکن است مسخره کنند. لطفا بگویید چه کار کنم؟
2من می ترسم پیش دانش آموزان کلاس کارهای خوب انجام دهم. مثلا صدقه دادن چون اگر ببینید ممکن است مسخره کنند. لطفا بگویید چه کار کنم؟
3در انجام کارهای نیک به خصوص در حضور دیگران می خواهم اصلا ریا نداشته باشم اما فکر ریا همیشه مرا آزرده می سازد، راهنماییم کنید؟
4در مورد «ریا» می خواستم بدانم. خیلی دلهره برانگیز است. انسان خیلی دچار شک می شود که نکند مبتلا به آن باشم، شاید شیطان خیلی وقتها کارهایمان را چنان زیبا جلوه دهد که فکر کنیم اصلا «ریا» در کار ما نیست. هر چیزی علامت هایی دارد. ریا را از کجا باید دقیقا تشخیص داد؟ چطور از شر آن در امان باشیم؟ کتاب های مفیدی هم معرفی کنید؟
5خیلی دوست دارم دراوقات فراغتم قرآن بخوانم. آیا ریا می شود در حضور بقیه؟
6مشاور محترم نظر و عقیده شما در مورد آنچه که ذکر می کنم، چیست؟ بنده وقتی که کار نیک انجام می دهم یا قرآن می خوانم یا هر کار پسندیده به خودم می گویم که این چاپلوسی برای خداوند است، منظورم این است با این کارها می خواهم توجه خداوند را به خود جلب کنم و بگویم که خدایا من فلان کار نیک را انجام داده ام پس هوایم را داشته باش تا به راه کج نروم و خدا این گونه افراد را که با این کارها می خواهند خودی نشان دهند را دوست ندارد مانند شخصی که برای جلب توجه دیگران هر کار انجام می دهد. به این دلیل در انجام این جور کارها مانند نماز اول وقت یا قرآن خواندن خیلی دلسرد هستم و می گویم که این کارها نوعی خود نشان دادن و چاپلوسی است و فایده ندارند.

آر اس اس


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed