جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

پرسشکده > علم و دانش > پزشکی و سلامت
پیوند همیشگی پرسش
    با سلام و خسته نباشید. خانم دکتر من ریزش مژه دارم به طوری که بعضی از روزها 4-5 تا از مژه هام می ریزه باید چه دارویی استفاده کنم که پر هم بشه. با تشکر
پزشک آنلاین در تاریخ 10 اسفند ماه سال 1392 در ساعت 12:00 ق.ظ این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 133
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ
ریمل lumene prium bealtyومصرف کپسولهای pharma zink plusتوصیه میشود

برگرفته از : http://www.drgitafaghihi.ir/ (دکتر گیتا فقیهی)


پزشک آنلاین در تاریخ 10 اسفند ماه سال 1392 در ساعت 12:00 ق.ظ به این سوال جواب داده است.





پرسش های مرتبط:
با سلام و خسته نباشید.من دختری 26ساله هستم که موهایی خشک و فردارم از شما خواستم شامپویی معرفی کنید که شامپواورال و ماسک فولیکارو معرفی کردید موهای من ریزش هم دارن حالا با استفاده از این شامپو ریزش موها بعداز حمام و درحمام بیشتر شده میخاستم راه حلی بهم پیشنهاد بدید درضمن من ورزش هم میکنم درحین ورزش خیلی سرم عرق میکنه یک روز درمیان هم دوش میگیرم.آیا این تعریق میتونه باعث ریزش مو بشه.؟و آیا قرصی هست که برای تقویت و رشد مو خوب باشه ؟البته من چندوقتی هست استرس و کم خوابی و فکر زیاد دارم .خیلی متشکرم اگر راهنماییم کنید که برای تقویت مو چه دارویی خوبه؟مرسی
سلام خانم دکتر من دختری 25 ساله هستم چند سال پیش (سال آخر دانشگاه که بودم )موهای سرم که خیلی هم پرپشت بود ریخت البته یک هفته بعد از زدن شامپوی پنتین که برای اولین و آخرین بار ازش استفاده کردم و حالا جلوی سرم کم پشت شده و پوست سرم معلومه و هر حموم می رم موهای ریز سرم که تازه در اومدن می ریزن به نظر شما چه کار باید بکنم به غیر از گیاهان از هیچ داروی هم استفاده نکرده ام .با تشکر
با سلام و خسته نباشید من پسری هستم 26 ساله مدتی است که دچار ریزش مو شده ام همراه با اکنه شدید در صورت (مدت شش ماه) به دکتر مراجعه نموده و دارو های:کپسول کو اموکسی کلاو،فیناستراید،قطره مینوکسیدیل 5 در صد،پردینزولونو شامپو الپسین کافئین و تنیک الپسین لیکواید تجویز نمدند اما پس از مصرف به مدت یک ماه جوش های صورتم بهبود یافته اما ریزش مو هایم به شدت چند برابر شده و پوست سرم دردناک شده طوری که حتی قادربه شانه کردن ان نیستم لطفا" مرا راهنمایی کنید که تا ثیر شامپو بوده است،ایا مصرف دارو ها را قطع کنم؟
با سلام خدمت شما من دختری 26 ساله هستم. از 16 سالگی جوشهای غرور جوانی ام شروع به رشد کردند که فقط در ناحیه پیشانی بودند. از 20 سالگی همزمان با اصلاح صورت با استفاده از کرمهای موبر و بعدها بند، جوشها در تمام صورتم از جمله گونه هایم نیز رشد کردند. به پزشکهای متعددی نیز مراجعه کردم اما همه داروهای موضعی که اثر چندانی در بهبودم نداشت یا به صورت موقت تجویز می کردند. تا اینکه 3 ماه پیش وقتی برای یک متخصص ، توضیح دادم که بیشتر در هنگام دوران قاعدگی و نزدیک به آن، این حالت در من بیشتر می شود قرص " اسپیرونولاکتون-آر " را تجویز کزدند و فرمودند هرمونهای بدنم را تنظیم می کند اما با مصرف آنها نه تنها بهتر نشدم بلکه بر شدت جوشهای صورتم افزوده شد. و بعد از مراجعه دوباره به ایشان، قرص "رآکوتان" را تجویز نمودند و فرمودند در هر ماه هفته ای یک بار (14 عدد در ماه و روزی 2 عدد در آن هفته) از آن استفاده نمایم. این قرص اثر باور نکردنی روی صورتم گذاشت به طوری که تمام جوشهایم به جز برجستگیهای چربی مانند کوچک(جوش زیر پوستی احتمالاً) آن هم قبل قاعدگی فقط، خوب شدند و صورتم تا حد زیادی صاف شد. بعد 2 دوره مصرف به دلیل حجم زیاد موهای زائد صورتم به یک پزشک متخصص دیگر مراجعه کردم جهت لیزر. و ایشان فرمودند به دلیل استفاده از آکوتان تا 6 ماه نمی توان این عمل را انجام داد در حالیکه پزشک خودم فرموده بودند بعد از 3 هفته از آخرین مصرف می توانم حتی عمل جراحی انجام دهم!!!! و مورد دیگر این است که متخصص لیزر فرمودند اصلاً نیازی به قرص پر عارضه ای مانند آکوتان در حد جوشهای شما نیست و قرص "داکسی سایکلین" را تجویز نمودند. (60 عدد در ماه، 12 ساعته) مشکلی که پیش آمده این است که بعد از 28 دانه قرص آکوتان جوشهایم برگشت کرده چون برای یک عمل جراحی قطع کرده بودم به مدت یک ماه(یک دوره نخوردم) و حالا این قرص جدید داکسی... برایم ناراحتی معده ایجاد نموده با اینکه آب فراوانی با آن می خورم!!! می خواستم ببینم با توجه به اینکه من حدود 5 سال است که ریزش مو هم گرفته ام و اکنون با وجود استفاده از محلول فولیکا و یک ماه زینک پلاس (چون دکتر فرمودند دوره اش همان یک ماه است نه بیشتر!!) و البته گاهی قرص آهن (نه خیلی چون هر نوع قرص انحصاری مربوط به آهن برایم مشکلات گوارشی ایجاد می کند در حالیکه کم خونی دارم و آزمایشاتم نشان داده) با همه این موارد که قرص آکوتان فوق العاده بوده، اما خود عوارضی مثل ریزش مو دارد و چیز خاص دیگری برایم در دوره مصرف ایجاد نشده؟ اما قرص جدید باعث ترش کردن معده ام می شود ؟ من کدام را مصرف کنم بهتر است؟( از لحاظ نتیجه و کم ضرر بودن برایم؟ در ضمن من از داروهای موضعی مثل زنیاک ال پی فورت و بعد آکنه درم(محصول ego ) و محلولهای موضعی هم استفاده کرده ام اما اکنون با قطع آکوتان برگشت پیدا کرده ام و بی فایده است) و اینکه من 1ماه است قرص ضد افسردگی هم مصرف می کنم و آکوتان خود برای این مورد مضر نیست؟ برای ریزش موهایم چه قرصی مصرف نمایم که ویتامینهای لازم از جمله آهن را دارا باشد(جدیداً قرص اکوفان مصرف می کنم اما برای کمبود آهن بدنم چطور؟) و سؤال آخرم در باره مدتی است که بعد قطع دوره آکوتان لازم است تا بتوانم لیزر کنم؟ با تشکر فراوان از شما دکتر محترم
سلام.من حدود6ماه پیش به علت عدم دسترسی به دکتر متخصص در مطب دکتر عمومی پوستم خال های کوچکی بود دقیق نمی دانم با لیزر بود یا الکترو لیزر از بین برد اما الان جای خال ها به صورت لک در صورتم بسیار معلو م هست که دسترسی به دکتر متخصص ندارم چه پمادی استفاده کنم در ضمن خال های صورتم که لیزر نکرد داره روز به روز زیادتر میشه ضد آفتاب هم مصرف میکنم لطفا دارویی به من معرفی کنید(در هر دو مورد)

چاپ اعلان ارسال برای دوستان مشترک شوید اضافه به دوست داشتنی ها پرسشکده خانه من باشد


کلیدواژه



 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed