جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

پرسشکده > علم و دانش > پزشکی و سلامت
پیوند همیشگی پرسش
    با عرض سلام.. پسري 31 ساله هستم كه به تازگي ازدواج كردهم و مورد زير سبب نگراني من شده... در هنگام انزال، در " مني" خود لخته هايي ژله اي ( تقريبا بي رنگ) مشاهده ميكنم كه همراه آب نسبتا غلظ و لزج مني خارج ميشود. ايا وجود اين لخته امر طبيعي است و در ولد من مشكل ايجاد نميكند؟
پزشک آنلاین در تاریخ 23 آذر ماه سال 1393 در ساعت 12:00 ق.ظ این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 538
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ
با سلام.مشکلی ندارید.وجود این لخته ها طبیعی است.نگران نباشید.(.تاریخ سوال: 6خرداد 91)

برگرفته از : http://www.drgharaati.ir/ (دکتر محمد رضا قرائتی)


پزشک آنلاین در تاریخ 23 آذر ماه سال 1393 در ساعت 12:00 ق.ظ به این سوال جواب داده است.

پرسش های مرتبط:
باعرض سلام و خسته نباشید محضر جناب دکتر در پاسخ به سؤال قبلی من حضرتعالی فرموده بودید که: "ورزشهای کیگل در به تاخیر انداختن انزال اثبات نشده است و این ورزشها برای کنترل بی اختیاری ادراری مفیدند" در حالیکه سؤال من این است که آیا با کگل فقط در مواقعی که احتلام در حد 2-3قطره بسیار اندک است و درخواب رخ می دهد می توان جلوی خارج شدن منی در این گونه مواقع که به ندرت رخ می دهد را گرفت؟ (درحالیکه اغلب هنگام احتلام حجم آن زیاد است، طوری که لباس زیر خیس می شود و من منظورم این گونه مواقع نیست! چون بدیهی ست که نمی توان جلوی آن را گرفت) بینهایت سپاسگزارم که صبورانه به عرایض بنده پاسخ می دهید بسیار ممنون
با عرض سلام. من جوانی 24 ساله و متاهل هستم آقای دکتر بعد از اینکه فهمیدم واریکوسل دارم و پس از آزمایش نطفه و ضعیف بودن شاخصها با توصیه ی پزشک 1 ماه دارو برای بهبود شاخصهای اسپرمی مصرف کردم. حالا با کمی بهبود شاخص کیفی اسپرم از 5 به 10 مواجه شدم و تعداد اسپرمها نیز از 55 به 73 رسیده. از سونویی که گرفتم با واریکوسل شدید در بیضه چپ و نوع خفیف آن در بیضه راست مواجهم. به نظر شما امیدی به مصرف دارو و عمل نکردن وجود دارد؟
با عرض سلام و خسته نباشید. اقای دکتر من 21 سالمه مجرد و حدود 3 ساله که دچار بیماری خود ارضایی شدم. این اواخر به خصوص به شدت افزایش یافته بود حدود 8 بار در هفته. می خواستم با راهنمایی تون کمک کنین که به چه شکل ترک کنم چون واقعا دیگه دارم اذیت می شم.و سوال بعدی اینکه حجم منی خیلی کم شده ولی هنوز ازمایش اسپرم ندادم که ببینم به چه صورته. آیا امکان عقیم شدن وجود دارد؟
سلام جوانی هستم 30 ساله از دواج نکرده ام برخی اوقات هنگام خروج منی حالت ان غلیظ و همراه مواد ژله ای رنگ به رنگ زرد می باشد احساس گرفتگی بین کیسه بیضه و معقد دارم ضربه ماهیچه را احساس مینم ولی احساس میکنم مایع نیتواند خارج شود به راحتی می توانم ادرام را با ان ماهیچه کنترل کنم 5-6 سال است به خاطر ریزش مو شبی یک قرص فاینپشیا مصرف میکنم در حالت نعوظ مشکلی ندارم ولی وقتی انتهای زیرین التم را با دست میگین به حداکثر نععوظ میرسد و با ول کردن ان اندکی از صفتی ان کاسته میشود مخصوصا اندازه قسمت کلاهک ان
با سلام / پسری 21 ساله هستم و دارای یک بیضه نزول نکرده در ناحیه کشاله ران زیر شکم میباشم و به علت شرم تا کنون به پزشک مراجعه نکرده ام لطفا مرا راهنمایی کنید:1-بیضه نزول نکرده ای که در کیسه قرار ندارد توانایی تولید اسپرم را دارد.2-آیا با توجه به سنم با انجام عمل جراحی و قرار دادن بیضه در کیسه بیضه قادر به رشد و رسیدن به اندازه نرمال خود را دارد؟. با تشکر از وقتی که برای من گذاشتید.

چاپ اعلان ارسال برای دوستان مشترک شوید اضافه به دوست داشتنی ها پرسشکده خانه من باشد


کلیدواژه 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed