جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

پرسشکده > علم و دانش > پزشکی و سلامت
پیوند همیشگی پرسش
    باسلام.مادر من زنی55 ساله است دو ماه قبل لکه حاملگی که از جوانی داشت را لیزر کرد.اما بعد از لیزر جای آن به صورت لکه قهوه ای باقی مانده و با گذشت دو ماه هیچ تغییری نکرده.هیچ کرمی هم برای بعد از لیزر داده نشده .آیا این حالت طبیعی است؟راه درمانی برای از بین بردن این لکه وجود دارد؟
پزشک آنلاین در تاریخ 30 شهریور ماه سال 1393 در ساعت 12:00 ق.ظ این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 205
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ
لکه های ناشی از لیز ر را بهتره با کرمهای ضد لک قوی مانند محلول کلیگمن که توسط متخصص پوست تجویزمیشه درمان کرد

برگرفته از : http://www.drhassanzadeh.net/ (دکتر جمال الدین حسن زاده)


پزشک آنلاین در تاریخ 30 شهریور ماه سال 1393 در ساعت 12:00 ق.ظ به این سوال جواب داده است.

پرسش های مرتبط:
سلام آقای دکتر. من این سوال را قبلا از متخصص دیگری پرسیدم ولی پاسخ کاملی دریافت نکردم. ممنون میشوم اگر شما راهنماییم کنید. کرم های روشن کننده در رفع لک های مادرزادی تاثیری دارند؟ من یک لک قهوه ای رنگ به اندازه یک بند انگشت روی چانه ام دارم. دکترم لیزر را پیشنهاد کردند و اطمینان دادند که این روش هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت. شما هم تایید میکنید که "عوارضی ندارد" ؟ با تشکر از شما و وقتی که برای ما میگذارید.
با سلام و تشکر خانمی 29 ساله هستم که به دلیل استفاده از اپیلاتور روی پاهام موهای زیرپوستی دارم که باعث بوجود اومدن لکه های قرمز و قهوه ای شدن برای از بین بردن این لکه ها و موهای زیرپوستی چکار باید بکنم. اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
سلام وقت بخیر. من دختری 20 ساله هستم 2 ماهی میشود که روی پوستم لک های بیرنگ و همین طور قهوه ای کمرنگ به وجود امده..تعدادشان زیاد نیست و فقط روی پوست صورتم نیست روی بدنم هم هست. برای از بین بردنشان باید چیکار کنم؟ ایا با لایه بردار از بین میبرود؟ لطفا محصولی را که مطمئن هستید به من کمک میکند معرفی کنید با سپاس.
سلام خسته نباشید, من چند وقت پیش دکتر واسه لکه های پشتم یه محلولی نوشت که حاوی هیدروکینون بود و من اینو به ندانسته به صورتم زدم , الان یه لکه سفید خیلی کمرنگ روی صورتم افتاده دکتر هم که رفتم گفت نه قارچ هستش نه برص نه چیز دیگه امروز که عوارض هیدروکینون خوندم یادم افتاد که دقیقا بعد از مصرف این محلول این لکه به وجود اومد, خواستم بدونم ایا درمانی داره؟
با سلام خدمت دکترمحترم احتراماً، به استحضار جنابعالی می رساند جوانی هستم 30ساله که موهای بدن چه در پشت وجلوی بدن زیاد می باشد. آیا برای از بین بردن موهای زائد بدن کرم وجود دارد چون بعلت نداشتن هزینه لیزر خواهشمندم راهنمایی لازم را مبذول فر مایید.

چاپ اعلان ارسال برای دوستان مشترک شوید اضافه به دوست داشتنی ها پرسشکده خانه من باشد


کلیدواژه 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed