جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

پرسشکده > علم و دانش > پزشکی و سلامت
پیوند همیشگی پرسش
    سلام ، خانم دکتر من دختری 28 ساله دارم که خیلی بااحساس ولی درون گراست تحصیلات عالیه داره و موقعیت کاری نسبتا خوبی 2 ،3 سالیه که از طریق یکی از شبکه های اجتماعی با مردی حدود 47 ساله که متاهل و 1 دختر داره آشنا شده ابتدا این آشنایی برای تبادل نظر و دردودل دوستانه بود ولی الان اینطور نیست و چون این آقا در زندگی زناشویی موفق نبوده (با همسر خود نوعی طلاق عاطفی دارد )من مطمئنم که علاقه و وابستگی برای دخترم بوجود آمده چند بار بادخترم صحبت کردم ولی دخترم میگه اوفقط یک دوست معمولیه و اون به من اعتمادبه نفس میده من نگران این رابطه ی ممنوعه هستم به نظر شما باید چه کار کنم ؟
پزشک آنلاین در تاریخ 19 خرداد ماه سال 1393 در ساعت 12:00 ق.ظ این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 425
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ
سلام، شاید دخترتان واقعا یک نوع رابطه معقول با ایشان برقرار کرده است. به هر حال اگر وابستگی عاطفی بین آنها پیش نیامده و فقط در حد دنیای مجازی مرتبط هستند، اشکالی وجود ندارد.

برگرفته از : http://www.doctorsalehi.ir/ (دکتر اعظم صالحی)


پزشک آنلاین در تاریخ 19 خرداد ماه سال 1393 در ساعت 12:00 ق.ظ به این سوال جواب داده است.

پرسش های مرتبط:
سلام ما 3 سال عقدیم.همسرم یه اسب داره که بهش دلبسته.به قول خودش اسبش باعث شده که توی صنفشون و بین دوستاش سرشو بالا بگیره و معروف شده. 1ساله که بهش میگم اسبت رو بفروش اوایل میگفت نمیفروشم ولی الان که خودش از دوران طولانی عقد خسته شده میگه سپردم بفروشمش ولی با چک نمیفروشمش و کسی هم نمیاد با پول نقد بخردش. من احساس میکتم الکی میگه و اصلا قصد فروشش رو نداره یا اگه داره قیمت رو بالا میده.من سوالام اینه که ایا به نظر شما من روی این موضوع زیادی دارم گیر میدم بهش؟اگر نه و حق با من هست چه طور باید با همسرم برخورد کنم که از اسبش دل بکنه؟قیمت اسبش اونقدر هست که برای ما که اول زندگیمونه قابل تامل باشه
من دانشجومودر خابگاه زندگی میکنم.مشکلم اینه که هر وقت با یکی از دوستای صمیم اختلاف نظر پیدا میکنیم یا بحثمون میشه من خیلی نگران میشم.اصلا نمیتونم غذا بخورم تمرکز کنم درس بخونم و حتی حوصله زنگ زدن به خونه رو هم ندارم .و خیلی ناراحت وغمگین میشم.این مشکلو با تمام دوستا صمیمی توی خابگاه دارم.همیشه هم به خاطر این همه مشکلی که بعد از همچین مواقعی بوجود میاد خودم پا پیش میذارم.حتی اگه حق با من باشه.الان چهار ساله تو خابگاهم.هر بار با خودم میگم که اگه دفه بعد حق با من بود منتظر میمونم تا اونا معذرت بخان ولی بازم..خیلی به خودم دلداری میدم ولی بخاطر اون مسائل که گفتم بازم برمیگردم.من باید چی کار کنم؟
با سلام خدمت آقای دکتر حسن زاده.من خانمی هستم 29 ساله که از سن 16 سالگی یک لک سیاه مایل به آبی در کنار ابروم ظاهر شده که به قسمت روی پلک بالایی همون چشمم کشیده شده دارای هاشیه نامنظم و همسطح پوستم هست و بدون برامدگی و اندازه آن حدود 2در5سانتیمتر میباشد چند سال پیش که به دکتر مراجعه کردم برای تشخیص گفتند این یک نوع خال هست.الان گاهی اوقات همین خالم دچار سوزش و خارش میشه که قبلا اینطور نبوده .حالا میخواستم بپرسم آیا این خارش و سوزش خطرناکه ؟مشکلی داره؟برای درمان چیکار کنم؟آیا باید حتما برداشته بشه؟ ممنونم اگه زودتر جوابمو بدین من یکبار دیگر این سوالو پرسیده بودم ولی جوابی دریافت نکردم.
من دچار وسواس فکری هستم که در مواردی هم به OCD تبدیل شده است. ترس از بیماری لاعلاجند مرحله داشته ام. در آخرین مرتبه بعد از یک حالتی که اصلا من مقصر نبوده ام و موتور سلکتی به ماشین من برخورد نکرده است و در جلوی من به زمین برخورد کرده است و حتی تصاویری از لحظه بلند شدن او دارم، بعد از آن من به مسیر خود ادامه داده ام. بعد از این ترس بدی مرا فراگرفته و افکار وسواسی به سراغ من آمده است، بعد از چند مرحله چک کردن پلیس و حتی تمدید گواهینامه و بعد از اینکه بعد از دو هفته مشکلی پیش نیامده، هنوز اظراب زیادی دارم.روانپزشک قرص فریسیوم و لکزاپرام برای من تجویز کرد ولی هنوز استرس زیادی دارم. پیشنهاد شما؟
دکتر جدید داروی آلوینتا ، قرص ویتامین ب 1 ،نورتریپتیلن برام تجویز کردن که از نظر روحیه یه خورده بهتر شدم،از نظر خواب با توصیه هاشون بهتر شدم،وهمچنین افکاری که قبلا زیاد فکرمو مشغول میکردن و دپرس میشدم این دفعه کمتر سراغم میان و تاثیر منفی کمرنگی دارن،الان روحیم خوبه،ولی همه عوارض افسردگی در من هنوز وجود دارن¬. زندگیم پر از عصبانیت و استرس بود که حدود یک سال و نیمه به غیر از مشکل روحی که از دوست دخترم داشتم(3 ماهه دیگه این مشکلو ندارم،یعنی بهش فکر نمیکنم) مشکل دیگه ای از لحاظ روحی ندارم. لطفا داروهایی که نیازه مصرف کنم رو برام بنویسین تا به دکتر بگم برام تجویز کنه

چاپ اعلان ارسال برای دوستان مشترک شوید اضافه به دوست داشتنی ها پرسشکده خانه من باشد


کلیدواژه 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed