ارتباط با ما
راهنما
سوال داری؟!‏
بپـــــرس
جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

پرسشکده > دسته بندی نشده
پیوند همیشگی پرسش
باسلام اینجانب کارمند گمرک میباشم ازمسافرها بعضی از اشیاء بجا می ماند مانند:میوه ،پوشاک و...برمیدارم آیاجایزاست ویااینکه چقدروچگونه صدقه بدهم؟
mohammad52 در تاریخ 13 دی ماه سال 1390 در ساعت 4:59 PM این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 907
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ
سلام دوست عزیز!
اگر حتی یک هزارم درصد بتوایی یا شرایط باشد که به صاحبانشان برگردانی یا برگردانند اما به هزار دلیل مختلف این کار صورت نگیرد برداشتن شما حرام است حتی اگر اون میوه خراب شود یا کسی دیگر آن را بردارد کیف بپوسد یا کسی دیگر آن را بردارد شما نباید خود را توجیه کنی و مالک آن شوی .
اما در شرایط واقعا استثنایی که واقعا شما با یافتن او شی در گمرگ نتوانی ( بعد بسیار تلاش ها و پیگیری ها ) و یا نتوانند همکاران شما آن را به صاحب آن برگردانند همین که شما تلاشت را کردی به نتیجه نرسید نوش جانت مال تو و خانواده محترمت اگر نیازمندید
( به استثنای پول و طلا و امثال ذالک که میتوان سریع به پول تبدیل کرد و به یک نیازمند داد که وظیفه این کار با شماست چون شما پیدا کردید )
باور بفرمایید مدیریت نفس در این کارها سخت که تقریبا محال است ! و بسیار شبهناک ! با این شغل شریف که در خدمت رسانی مردم و در پیشگاه خدا مورد آزمایش هستید اجازه ندید که به روح و رشد خود و خانوادتون آسیبی وارد شود وحالا که چنین وژدان بیداری دارید چشمتان را به روی همه آنها ببندید و جابجایی و مدیریت آنها را به کسی دیگر بسپارید تا نتیجه اش را در آینده ببینید ...


hosseinh در تاریخ 17 دی ماه سال 1390 در ساعت 8:07 PM به این سوال جواب داده است.

پرسش های مرتبط:
سلام من پسری 20 ساله هستم در یک خانواده زندگی می کنم که پدرم چند ساله که فوت شده خانواده ما مادرم هست و برادرم و یک خواهر هم دارم که ازدواج کرده من الان با مادرم و یک برادرم زندگی می کنم متاسفانه برادر من چند سالی هست که به بیماری سادیسم مبتلا شده و از آزار رساندن به من و مادرم و دیگران لذت می برد سه چهار سالی هست که به انواع مختلف آزار و اذیت میکنه و زندگی برای ما نذاشته دائم با من دعوا میکنه واقعا نمی دانم با این افراد باید چه رفتاری کرد با حرف زدن هم درست نمی شود خواهش می کنم کمکم کنید؟؟؟؟ 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed
..