جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

پرسشکده > دسته بندی نشده
پیوند همیشگی پرسش
    
1- دیه در سال 1389 سه مبلغ اعلام شده است، 45،55و 90 میلیون. پرداخت بر کدام اساس می باشد؟
2- دیه از دست دادن حس بویایی و همینطور کاهش 50 درصدی حس چشایی چقدر می باشد؟
saemar2005 در تاریخ 4 اردیبهشت ماه سال 1390 در ساعت 09:31 ق.ظ این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 4189
گزارش تخلف

پرسش های مرتبط:
نشانه های علاقه مندی یک خانم به یک آقا چیست؟زیرا مدتی است که به خانمی علاقه مند شده ام و احساس می کنم او هم به بنده علاقه مند است  از کجا باید مطمئن بشوم تا بتوانم اقدامی بکنم ؟ در ضمن این مدت نزدیک به 3 سال است و هر بار ترس از اشتباه بودن این حس و همینطور برخورد او مرا از هر اقدامی منصرف کرده لطفا مرا راهنمایی بفرمائید . با تشکر
آیا میشود در عوض روزه هایی که زن به علت ایام عادت ماهیانه نمی گیرد مبلغی را به عنوان کفاره پرداخت؟چقدر؟چگونه؟وآیا برای سالهای قبل به این مبلغ کفاره ای هم اضافه می شود؟

سلام
دختری هستم 21 ساله ، ساکن تهران ،
7 ماهی میشود که از طرف یکی از دوستان صمیمی ام ،مردی 26 ساله ، هندی ، به من پیشنهاد ازواج شده ، بعد از کلی تفکر ، و مشورت ، امتحان وی ، و سبک سنگین کردن موضوع ، به این نتیجه رسیدم که او می تواند مرد ایده الی برای من باشد ، از لحاظ فکری، دیدگاهمان به زندگی و از خیلی جهات دیگر و مهم تر از همه علاقه ای به همدیگر داریم ، اگر ارده کنیم می توانیم زندگی مشترک خوبی را در کنار هم داشته باشیم ، و این اطمیانان من زمانی کامل تر شد که دوبار ، توسط دو نفر عالم  با قرآن برایم استخاره کردند و هر دو بار به طور باور نکردنی خوب آمد!
این مسئله رو هم با پدرم در میان گذاشتم ، انتظار عکس العملی تند از وی داشتم اما خیلی آرام چند دقیقه ای صحبت کرد و در اخر نتیجه گرفتم که ممکن است تنها مشکل او با این ازدواج این باشد که ایشان 26 سال را هندو زندگی کردن ، هرچند که می خواهد به دین مبین اسلام روی بیاره!
سوال و خواهش من این است : 
چطور میتونم خانواده ام رو راضی کنم .............. و اگر هیچ راهی نماند ، آیا می توانم با وی ازدواج کنم و بعد از گذشت یک برهه زمانی برگردم و صحت انتخابم رو بهشون ثابت کنم و رضایتشون رو جلب کنم؟!
کمکم کنید ، خواهش می کنم! 

 

 

سلام .
من کارمند یک شرکت خصوصی هستم و پشتیبانی یکی از بانکها را داریم . و زمان و مکان ماموریت ما مشخص نیست شاید در ماه 10 شایدم 2 روز در ماموریت باشیم حکم نماز و روزه من چیست . در ضمن مرجع تقلیده من آیت الله سیستانی می باشد

 سلام...من پسرم ........ یک هم کلاس داشتم (دختر) او از نگاهش معلوم بود که به من علاقه دارد من به او علاقه ای نداشتم بعد از مدتی کم کم به او علاقه مند شدم خیلی هم به او علاقه مند شدم خیلی به هم نگاه می کردیم و حرف می زدیم تصمیم گرفتم  به او بگوییم که بهش علاقه دارم  یه روز منو کنار خیابون دید که دارم با گوشیم صحبت می کنم منم اونو دیدم نمی دونم چی شد که
از اون روز به بعد هر وقت منو می دید مثل اون روزاش نبود  یه جور دیگه بود(حتما فکری در مورد من کرد که خوب نبوده)چند روز بعد تصمیم گرفتم دنبالش برم . دنبالش رفتم دیدم با یک پسری سلام کرد  دست داد و یه لحظه برگشت و منو دید و خندید من هم سریع برگشتم و رفتم از اون روز به بعد دیگه همه چیز بر عکس شد من به او توجه ای نمی کردم و اما او دوباره مثل اولش شد  2 ماه گذشت اصلا با هم حرف نزدیم تا این که یک روز برام اس ام اس داد در مورد درس ها از من سوال کرد جوابشو دادم و می خواست بدونه که چی کار دارم می کنم من جوابشو ندادم شماره منو نمی دونم از کجا گیر اورد ....حالا دوباره همه چیز شده مثل اون روز که من هم بهش علاقه مند شدم... من باید چی کار کنم؟منظور این دختر از کارهاش چی می تونه باشه ؟


چاپ اعلان ارسال برای دوستان مشترک شوید اضافه به دوست داشتنی ها پرسشکده خانه من باشد


کلیدواژه 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed