جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

پرسشکده > مذهب
پیوند همیشگی پرسش
    لطفا بگویید با توجه به اینکه زمین بدون حجت نیست پیامبر(ص) قبل از حضرت محمد(ص) چه کسی بوده و در کجا بوده است؟
پرسمان در تاریخ 12 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 01:13 ب.ظ این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 1329
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ
پیش از حضرت محمد صلی الله علیه و آله , خالد بن سنان پیامبر بود و قومش به او ایمان نیاوردند .دختر خالد بن سنان تا زمان پیامبر زنده بود و پیامبر را ملاقات کرد و پیامبر به او احترام زیادی کرد . (1)
این پیامبر در ارضی عدن وطن داشت و فرشته بر او ظاهر می شد و او را از حقایق غیبی آگاه می ساخت . او مردم را به دین عیسی ع دعوت می کرد . (2)
بنابر این این پیامبر در یمن سکونت داشت .
-----------------
1- بحار الانوار ج 14 ص 448 ح ا, 2 و 3 و شرح فصوص , فص خالد بن سنان .
2- ناسخ التواریخ رحلی جلد حضرت عیسی ع ص 294.

برگرفته از پرسمان
پرسمان در تاریخ 12 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 01:13 ب.ظ به این سوال جواب داده است.

پرسش های مرتبط:
با توجه به اینکه پیامبران دارای عصمت هستند هم در خطا و هم در گناه. چگونه است که در پاره ای از موارد اشتباهاتی از آنان سر می زند که موجب عقاب و عتاب می شود. مانند اشتباه حضرت یونس(ع) و یا اشتباه غیرعمد حضرت موسی(ع) در کشتن انسان و یا در نصیحت فردی علمی و اشتباه داود(ع) و یا اشتباه حضرت آدم(ع) و ... آیا مقام عصمت همراه با پیامبری است و یا قبل از آن نیز وجود داشته است؟
حقیر برای تبلیغ در مجامع عمومی خصوصا دانشگاه و دانشجو سرکار دارم لذا برای توجیه به حق نسبت به اینکه نیاز انقلاب و جامعه اسلامی به چگونه رئیس جمهوری است و آیا مردم ایران زمین خصوصا مسلمین و مؤمنین حق انتخاب یک رئیس جمهور شایسته و هم شأن خود را دارند مبنی بر اینکه رئیس جمهور ایران اگر خود متقی و آراسته به اخلاق اسلامی و انسانی در پایبندی به اصل یک نظام ارزشی (توحیدی) نباشد، چگونه می تواند ادعای( و للمتقین اماما) داشته باشد و یا لااقل به حد شاگردی این افراد رسیده باشد تا در صلاحیت اخلاقی و شخصیتی یعنی قرآن کتاب زندگیش باشد نه افکار و نظرات مخالفین باشد آن و در جهت مخالفین بوده ودر به چالش کشیدن انقلاب آگاهانه یا ناآگاهانه مؤثر گردد لذا وقتی افراد تأیید شده از نظر اسلام نقد می شوند؟ جواب تأییدیه شورای نگهبان مطرح می شود، چه کنیم؟
برخی از حکایتها در مورد دیدار مردم با حضرت حجت(عج) در برخی کتب نقل می شود که ظاهرا صاحب حکایت بدون هیچ سند منطقی و تنها با ذکر اینکه بعد از دیدن حضرت هر چه به دنبالش گشته ولی اثری از او نبود، سوال: حکم نشر و ترویج این گونه حکایتها در رسانه ها به ویژه رسانه های برون مرزی چیست؟
لطفا برای این سوالات حتما منبع ذکر کنین. 1. نام مادر حضرت نرجس(س) چه بود؟ 2. چه کسی حضرت نرجس(س) را به خاک سپرد؟ 3. چرا بر روی قبر حضرت نرجس(س) نوشته شده (م ح م د) می دانم که منظور حضرت مهدی(عج) است اما چرا محمد و چرا با این فاصله نوشته شده و به هم نچسبیده؟ 4. در کتاب قصه انتظار از علی نظری منفرد نوشته بود زمانی که حضرت نرجس(س) خواست حضرت مهدی(عج) را به دنیا آورد هم نرجس و هم حکیمه خاتون به خواب رفتند اما در بیشتر کتابها که می توانم بگویم 60 درصد کتابها بیان کرده بود که حکیمه خاتون وقتی شنید که حضرت مهدی(عج) در شکم مادرش با مادر خود سخن گفت، شروع به فرار کرد و امام حسن عسکری(ع) او را بازگرداند وقتی بازگشت دید حضرت مهدی(عج) به سجده رفته کدام صحت دارد؟
درخواست چیز مهمی مثل آزادی و کار و دیگر ... این گونه موردها از اشخاصی که مقامات بزرگ دارند با توجه به ماجرای حضرت یوسف(ع) که ایشون به جای خداوند از شخصی خواستار آزادی او بود 8 سال به تأخیر افتاد، فرق می کند یعنی رجوع ما برا درخواست کار یا درخواست ثبت نام از ایشان اشتباه بوده و باید وقت منتظر وعده خداوند در مورد روزی خود از ایشان باشیم؟ به دیگر اشخاص مراجعه نکنیم؟

چاپ اعلان ارسال برای دوستان مشترک شوید اضافه به دوست داشتنی ها پرسشکده خانه من باشد


کلیدواژه 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed