جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

پرسشکده > مذهب
پیوند همیشگی پرسش
    چند کتاب در راستای شناخت وهابیت معرفی کنید ؟
پرسمان در تاریخ 5 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 03:06 ق.ظ این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 1222
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ
براى مطالعه و تحقیق پیرامون وهابیت، کتاب‏هاى معرفى شده ذیل را مطالعه نمایید: 1- آیین وهابیت،جعفر سبحانى 2- برگى از جنایات وهابى‏ها،مرتضى رضوى،ترجمه: ضیایى 3- وهابیان،على اصغر فقیهى 4- آیا این است اسلام واقعى،ابوالفضل حسینى 5- فتنه وهابیت،زینى دهلان،ترجمه: همتى 6- نقدى بر اندیشه وهابیان،موسوى قزوینى،ترجمه: طارمى 7- تحلیلى نو بر عقاید وهابیان،حسن ابراهیمى 8- فرقه وهابى و پاسخ به شبهات آنها،قزوینى،ترجمه: دوانى 9- نقد و تحلیلى پیرامون وهابیگرى،همایون همتى 10- اشتباه بزرگ وهابى‏ها،عیسى اهرى 11- پیشینه سیاسى فکرى وهابیت،درّى 12- تاریخ مکه،هادى امینى ،ترجمه: آخوندى 13- ترجمه کشف الارتیاب، ج 4،علامه سید محسن امین،ترجمه: تهرانى 14- سخنى چند با موحدین،مصطفى نورانى 15- وهابیت،آیت‏الله جعفر سبحانى

برگرفته از پرسمان
پرسمان در تاریخ 5 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 03:06 ق.ظ به این سوال جواب داده است.

پرسش های مرتبط:
می خواستم که تحقیق کرده که آیا مسئله ای که ایت اله بهجت می فرمایند هر روز نصف کتاب معرا ج السعاده برای سیر وسلوک خوانده شود و نیز اینکه ایشان می فر مایند در هر روز یک ساعت از وقت را اختصاص به یادگیری احکام شرعی دهیم چقدر صحت دارد و عین فتوی را نقل کنید یا به کتابی که در دسترس است ارجاع دهید؟
می خواستم چند کتاب اسلامی واقعا خوب به من معرفی کنید تا در حد یه مسلمون اسلام رو بشناسم مخصوصا اصول عقاید.
من در خانواده ای هستم که مراسم های عروسی و مجالس های مختلف به صورت مختلط برگزار می شود و همه در مراسم می رقصند. اما با رعایت حجاب تا حدی. می خواهم رقصیدن را ترک کنم اما نمی دانم چطوری لطفا مرا یاری کنید و بگویید چگونه می توانم اراده قوی داشته باشم تا این کار را ترک کنم حتی با وجود تمسخر و برخورد دیگران و عذاب های این گناه را با ذکر منابع برای من بیان کنید.
لطفا کتابی معرفی کنید برای تحقیق در اسلام و آشنا شدن با اسلام واقعی، برای کسی که مسیحی است.
کتاب هایی راجع به ازدواج، مسایل مربوط به قبل و بعد از آن، کتاب هایی در مورد پویایی فقه، قواعد فقهی معرفی کنید اگر در آرشیو شما وجود دارد نحوه دریافت آن چگونه است؟

چاپ اعلان ارسال برای دوستان مشترک شوید اضافه به دوست داشتنی ها پرسشکده خانه من باشد


کلیدواژه 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed