ارتباط با ما
راهنما
سوال داری؟!‏
بپـــــرس
جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات
عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده
(خواندن زیارت عاشورا در دوران قاعدگی) (خواندن زیارت عاشورا در دوران حیض) (سجده زیارت عاشورا در زمان پریود) (سجده زیارت عاشورا واجب است؟) (خواندن زیارت عاشورا در زمان قاعدگی) (سجده زیارت عاشورا) (احکام سجده زیارت عاشورا) (سجده زیارت عاشورا در پریودی) (حکم خواندن زیارت عاشورا برای شخص حائض) (آیا سجده زیارت عاشورا واجب است؟) (حکم خواندن زیارت عاشورا در زمان پریودی) (حکم سجده زیارت عاشورا) (خواندن زیارت عاشورا هنگام حیض) (خواندن زیارت عاشورا در زمان پریودی) (خواندن چله زیارت عاشورا در دوران قاعدگی) (خواندن زیارت عاشورا در زمان پریود) (خواندن زیارت عاشورا در زمان حیض) (آیا در زمان پریود می توان زیارت عاشورا خواند) (ایا سجده زیارت عاشورا واجب است) (حکم خواندن زیارت عاشورا برای زنان حائض) (آیا خواندن زیارت عاشورا در دوران حیض) (سجده زیارت عاشورا واجب است) (خواندن زیارت عاشورا در دوران پریود) (آيازن حائض ميتونه زيارت عاشورا بخونه) (عادت ماهانه هستم میشه زیارت عاشورا خوند) (آیا سجده زیارت عاشورا واجب است) (حيض و خواندن زيارت عاشورا) (سجده در زیارت عاشورا) (سجده زیارت عاشورا در زمان حیض) (سجده زيارت عاشورا) (احکام خواندن زیارت عاشورا) (حکم خواندن زیارت عاشورا) (حکم سجده در زیارت عاشورا) (زیارت عاشورا پریود) (ايا سجده زيارت عاشورا واجب است) (خواندن زيارت عاشورا درزمان حيض) (ايا در دوران قاعدگي ميتوان زيارت عاشورا خواند) (آیا یک زن در زمان قاعدگی می تواند قرآن بر سر بگذارد) (پریود) (سجده زیارت عاشورا زنان دوره) (سجده زیارت عاشورا+ طهارت) 

پرسشکده > مذهب
پیوند همیشگی پرسش
آیا دختران در دوران قاعدگی می توانند سجده زیارت عاشورا را به جا آورند در این مورد توضیح دهید.
پرسمان در تاریخ 4 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 6:47 PM این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 75137
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ

سجده آخر زیارت عاشورا و امثال آن برای زن حائض هیچ اشکالی ندارد. در رابطه با آیات سجده واجب گفتنی است که خواندن چهار سوره ای که سجده واجب دارد (یعنی سوره الم تنزیل، حم سجده، والنجم و سوره علق) برای زن در زمانی که عذر شرعی (مانند، جنابت، حیض، نفاس) دارد حرام است حتی باء بسم الله این چهار سوره را هم نمی تواند بخواند ولی در صورتی که زن حائض آیه ای که سجده واجب دارد را بشنود واجب است فورا سجده کند و طهارت شرط نیست.

برگرفته از پرسمان
پرسمان در تاریخ 4 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 6:47 PM به این سوال جواب داده است.

پرسش های مرتبط:
اگر یک فرد ( دختر مجرد) هم جنابت باشد (من بر اثر نگاه به مناظر شهوت انگیز دچار جنابت می شوم) و هم استحاضه باشد هنگام غسل چه نیتی باید بکند؟ من تا کنون برای این موضوع گاهی فقط نیت غسل جنابت را می کردم (همراه با قصد غربت) و گاهی هم هر دو نیت را با هم برای یک بار غسل می کردم؟ آیا این روش درست است و نماز هایم صحیح هستند؟ لطفا این سوال را برای حالتی که حیض هستم و در عین حال دچار جنابت هم می شوم و در پایان روزهای حیض هم استحاضه می شوم، چه غسلی باید بکنم با چه نیتی؟ من تا کنون نیت جنابت و حیض را هر دو را با هم برای یک بار غسل می کردم یعنی هر دو را پشت سر هم می گفتم؟ آیا این شیوه درست است و اگر نه، شیوه درست چیست؟
1. من در جایی خواندم که پیامبر زنان را مگر پیرزنان، از شرکت در نماز عیدین منع می فرمود. (یکی از مراجع هم چنین حکمی دارد) علت آن چیست؟ من همه جا شنیده بودم که اسلام هیچ گاه جلوی حضور زن در اجتماع را به شرط رعایت حجاب و عفاف نگرفته است. لطفا توضیح دهید. 2. من در جایی خواندم که پیامبر زنان را به حضور در نماز های جماعت تشویق می نمود و مردان را از اینکه جلوی زنانشان را برای حضور در مساجد برای اقامه نماز بگیرند، منع مینمود. آیا این با رفتار پیامبر در مورد نماز عید فطر تناقض ندارد؟کلیدواژه


 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed
..