جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات
توجهلطفا توجه فرمایید
محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

پرسشکده > مذهب
پیوند همیشگی پرسش
    منی آیا در دخترها هم وجود دارد چه رنگی می باشد؟ سفید یا بی رنگ؟ توضیح دهید.
پرسمان در تاریخ 4 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 06:14 ب.ظ این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 23875
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ

منی اختصاص به مردان دارد و زنان مانند مردان منی ندارند، ولی از نظر شرعی آبی که هنگام ارگاسم و رسیدن به اوج لذت جنسی از آنان خارج می شود حکم منی را دارد.


برگرفته از پرسمان
پرسمان در تاریخ 4 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 06:14 ب.ظ به این سوال جواب داده است.

پرسش های مرتبط:
در چه صورت غسل جنابت بر زن واجب می شود؟ چگونه می توان تشخیص داد منی از زن خارج شده و آیا این درست است که تنها غسل هنگامی بر زن واجب می شود که آلت مرد وارد شود؟ آیا باید حتما دخول انجام شود و آبی که از خانوم ها می آید در هنگام فکر کردن به یک مسأله شهوت انگیز یا شوخی های زناشویی چه حکمی دارد؟
آیا دخول با غیر از آلت مردانگی مثل انگشت شوهر نیز باعث جنب شدن زن و غسل می شود؟
اگر ما در ماه رمضان و در حال روزه در خواب محتلم و جنب شده باشیم آیا روزه ما باطل می شود. همچنین آیا برای غسل جنابت باید صبر کنیم که اذان مغرب بشود و بعد از آن غسل کنیم یا اینکه قبل از اذان مغرب هم می شود غسل کرد؟
سحر که بیدار شدم متوجه شدم جنب شده ام ولی از آن جایی که شرایط حمام رفتن برایم مهیا نبود (آب سرد بود و برای گوشم که عمل کرده بودم مضر بود) مجبور به تیمم شدم. لباسم هم کثیف شده بود و وقت برای عوض کردنش هم داشتم ولی فکر می کردم درست است و نیاز به عوض کردنش نیست همان روز شرایط که مهیا شد غسل کردم و نماز ظهرم را با وضو خواندم، بعد از چند روز متوجه شدم تیمم اشتباه بوده (در هنگام کشیدن دست بر پیشانی آن را تا انتهای صورت ادامه دادم) حکم نماز روزه ام چیست؟ در ضمن چند روز بعد به خاطر فکرهای نامشروع احساس کردم از من رطوبتی خارج شده، البته شرایط سه گانه منی (جستن، شهوت، سست شدن) را به طور کامل نداشت، آیا باید غسل کنم؟ روزه ام قبول است؟ لطفا مرا راهنمایی کنید. جوانی شیعه که به شیعه بودن خود می بالم ولی به دلیل آگاهی کم از مذهب خود در برابر دانشجویان اهل سنت احساس شکست می کنم، مقصر اصلی این آگاهی کم را خود نمی دانم. مرا راهنمایی کنید.
اگر ما در ماه رمضان و در حال روزه جنب از حرام شده باشیم ( مثلا از راه استمنا ) آیا برای غسل جنابت باید صبر کنیم که اذان مغرب بشود و بعد از آن غسل کنیم یا قبل از اذان مغرب هم می شود غسل جنابت کرد .

چاپ اعلان ارسال برای دوستان مشترک شوید اضافه به دوست داشتنی ها پرسشکده خانه من باشد


کلیدواژه 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed