جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات
عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده
(درمان باد شکم) (درمان باد معده) (باد شکم و درمان آن) (درمان بادشکم) (درمان باد معده زیاد) (باد معده) (درمان باد شکم زیاد) (باد معده زیاد) (بادمعده) (علت باد شکم) (قرص سیمتیکون) (رفع باد شکم) (علت باد معده زیاد) (درمان بادمعده) (باد شکم) (باد شکم زیاد) (بادشکم) (از بین بردن باد شکم) (باد معده درمان) (علت باد معده) (علت باد شکم زیاد) (رفع بادمعده) (رفع بادشکم) (درمان باد روده) (از بین بردن باد معده) (درمان باد شكم) (باد شكم+درمان) (رفع باد معده) (داروی باد شکم) (علت بادشکم) (دلیل باد شکم زیاد) (آیا نفخ وضو را باطل میکند چه کنم) (علت باد زیاد شکم) (برای از بین بردن باد شکم) (باده معده) (دلایل باد شکم) (چ کنیم باد معده کمتر شود؟) (علت باد زیاد معده) (درمان باده معده) (علت زیادی باد شکم) (درمان باد معده ) (علت بادمعده) (علت باد شکم زیاد چیست ؟) (باد زیاد معده) (قرص برای باد شکم) (درمان باد شکم ) (درمان باد معده و روده) (راههای از بین بردن باد شکم) (از بین بردن گاز معده) (راه درمان باد معده) (برای رفع گاز معده چه کنیم) (درمان گاز معده) (علت بادزیاددرمعده) (برای گاز معده چه کنم) (ﺩاﺭﻭ ﺑﺮﻃﺮﻑ ﻛﺮﺩﻥ ﺑﺎﺩ ﺷﻜﻢ) (بادمعده وروده) (برای رفع باد شکم) (راههای درمان باد شکم) (علت باد معده چیست) (علت باد زیاد روده) (سیمتیکون) (درمان بادشكم) (چگونه باد شکم را درمان کنیم) (علل باد شکم) (داروی باد معده) (قرص برای رفع باد شکم) (از بين بردن باد شكم) (درمان زیادی باد معده) (درمان گاز معده و روده) (راههای از بین بردن باد معده) (برای رفع باد معده) (درمان باد زیاد شکم) (درمان گاز معده زیاد) (دلیل باد شکم) (راه درمان باد شکم) (علت زیادی بادشکم) (باد زیاد شکم) (درمان باد زیاد روده) (درمان باد زیاد معده) (برای از بین بردن گاز معده) (ازبین بردن بادشکم) (باد روده درمان) (برای درمان باد شکم) (چگونه باد معده را کم کنیم) (روش از بین بردن باد شکم) (علت زیادی باد معده) (علت باد شكم) (علت تولید باد شکم) (از بین بردن باد روده) (باد زياد معده) (ازبین بردن باد شکم) (قرص سیمتیکون ) (درمان+باد+معده) (عوامل باد معده) (داروی باد شکم را از بین ببرد) (باد معده و روده) (گاز معده زیاد) (داروی رفع باد شکم) (درمان باد) (دلایل باد زیاد شکم) 

پرسشکده > مذهب
پیوند همیشگی پرسش
    چه کار کنم که باد معده ام کم شود زیرا برای نگهداری وضو اذیت می شوم؟
پرسمان در تاریخ 4 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 11:50 ق.ظ این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 123965
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ
نفخ روده ها و معده به طور کلی دو علت دارد:
1. باکتری های تشکیل دهنده دستگاه گوارش شخص: در هر فردی با فرد دیگر متفاوت است. اصطلاحا در پزشکی گفته می شود Coloni (کلونی) روده هر شخصی با شخص دیگر تفاوت دارد. بنابراین امکان دارد روده های یک نفر زیاد گاز تولید کند و بالعکس روده های شخص دیگر اینچنین نباشد. در این صورت درمان مشکل فرد مزبور به راحتی امکان پذیر نیست چون نمی توان با هیچ دارویی نوع باکتری های ساکن در روده اشخاص را تغییر داد.
2. نوع غذاهای مصرفی: برخی غذاها مانند لوبیا، نخود و تا حدودی ماش و عدس، قنویت، لبو، شلغم و ... از غذاهای بادزا هستند. بنابراین اگر وضعیت دستگاه گوارش شما طوری است که بیش از حد گاز تولید می کند، سعی کنید از مواد غذایی فوق استفاده نکنید یا کمتر استفاده کنید. البته مواد نفخ آور محدود به موارد ذکرشده نیست و خودتان از طریق تجربه و یادداشت برداری منظم باید متوجه شوید چه غذاهایی را کمتر مصرف کنید.
مواد غذایی که سخت هضم می شوند مثل حبوبات ، آجیل ، دانه های گیاهی ، میوه ها ، کلم دلمه ای ، جو ، عسل و مخمر هم تولید گاز کرده و معده را باد می کنند .
نفخ طولانی همراه با درد نشانگر چندین بیماری گوارشی است ، از جمله انسداد روده، وجود سنگ کیسه صفرا ، زخم مهای گوارشی و تومور است .
درمان نفخ
قرص بخورید . برای از بین بردن نفخ ، از قرص سیمتیکون استفاده کنید که حباب های گاز را در دستگاه گوارش از بین می برد .
چای گیاهی بنوشید . برای رفع درد نقطه ای ناشی از نفخ ، یک فنجان چای نعناع ، بابونه و یا رازیانه بنوشید .
غذاهای فیبردار بخورید . غذاهای فیبردار محتویات روده را نرم کرده و نفخ ناشی از گرفتگی روده را برطرف می کند با خوردن سبزیجات و غلات سبوس نگرفته فیبر را به برنامه غذایی خود بیفزایید.
مواد نفخ آور را یادداشت کنید . اشخاص مختلف واکنش های متفاوت نسبت به غذاها نشان می دهند . فهرستی از موادی که برای شما ایجاد نفخ می کنند تهیه کنید تا بتوانید برخی از آنها را کم یا حذف کنید .
گاهی نفخ می تواند علامت یک بیماری جدی گوارشی باشد . اگر هیچ یک از موارد بالا مؤثر نشد ، برای معاینه کامل نزد پزشک خود بروید.

برگرفته از پرسمان
پرسمان در تاریخ 4 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 11:50 ق.ظ به این سوال جواب داده است.

پرسش های مرتبط:
مشکل بنده این است که به زور باد معده خود را نگه می دارم تا وضویم باطل نشود و بعضی وقت ها حس می کنم که وضویم باطل شده است. لطفا بفرمایید وظیفه من در این مواقع چیست و تکلیف نمازهایی که با شک خوانده ام چه می شود؟
آیا بادی که از شکم خارج می شود وضو را باطل می کند؟ اگر در این زمان خودمان را کنترل کنیم باز هم وضویمان خارج می شود؟
آیا بادی که از شکم خارج می شود وضو را باطل می کند؟ اگر در این زمان خودمان را کنترل کنیم باز هم وضویمان خارج می شود؟
آقای مشاور خسته نباشید؛ موضوع قضیه من فرق می کند. من با این آقا رابطه گرم و صمیمی که شما در مورد دخترها و پسرهای امروزی فکر می کنید ندارم. من فقط در محل کارم که کاملا یک محل باز و همگانی هست آشنا شدم و فقط هم در همین جا. آن هم چند روز در میان یعنی موقعی که برای مرخصی می آید صحبتی داریم. بعد هم این آقا تا اونجایی که من در جریان هستم حتی از حاج آقای مسجدشون هم خواسته که با پدر و مادرش صحبت کنند. حتی خواهرش هم با من در ارتباط است. خانواده آنها هم تقریبا می دانند ولی از آمدن پسرشان خبر ندارند. ولی در کل می دانند کسی را که می خواهد از خودش بزرگتر است. الان در حال حاضر یک ماه از خدمت سربازی این آقا مانده. نمونش اینکه وقتی با حاج آقاشون صحبت کرده او گفته بگذار این یک ماه هم تمام شود و شما هم دنبال کار باش تا خانواده شکایتی نداشته باشند. بعد من هم پا جلو می گذارم. یعنی شما می گید ازدواج موفق و خوشبختی با کسی که از خودم کوچکتره غیر ممکنه؟ ما تقریبا از لحاظ مالی، اقتصادی، دینی و اخلاقی و حتی احساسی شاید بگم تا اونجایی که شناخت پیدا کردیم 75 درصد مثل هم هستیم. همه چیز در حد متوسط و شاید هم کمی رو به بالا است. الان مشکل مادر این آقا سن هست که حاج آقا قول داده که صحبت کنه و با دلایلی دینی و اسلامی خانواده را راضی کنه. از طرفی هم همون طور که گفتید من نمی خوام خودم را با زور قالب یک خانواده کنم. من دوست دارم وارد خانواده ای که می شوم همه بالخصوص مادر و خواهرانش مرا دوست داشته باشند تا منم بتونم راحت ارتباط برقرار کنم. چون این وسط به غیر از پسر خانواده او هم مهم هستند. در ضمن من چیزی به این پسر نداده ام که نتوانم پس بگیرم و اگه واقعا می خواست بعد از چند مدت مرا به بازی دهد و برود که حاج آقای مسجد، دوستان، خانواده و اشخاص دیگر را از این قضیه مطلع نمی کرد. حتی از من نمی خواست که با یک نفر در خانواده که راحت هستم این بحث را مطرح کنم. توی خونه ما هم خواهر بزرگم همه چیز را و بقیه کمی می دانند به غیر از پدرم و یکی از برادرانم. چه دلیلی هست که بزرگ بودن سن دختر نمی تواند باعث خوشبختی آنها شود. مگر نه اینکه پیامبر(ص) و حضرت خدیجه(س) فاصله سنی زیادی داشتند. یا مگر نه اینکه خدا هر کسی را بخواهد قسمت کسی دیگر می کند و مگه نه اینکه خدا خودش گفته از شما حرکت از من برکت. ما هر دومون با توکل به خدا این 11 ماه را سپری کردیم. هیچ رابطه صمیمانه ای هم با هم نداشتیم و در این 11 ماه فقط یک بار در ماه اول آن هم با وجود خواهرش بیرون رفتیم تا صحبت کنیم. با این حال بازم نوشتم تا بیشتر راهنمایی کنید. چطور می تونم اون 25 درصد شناخت را هم پیدا کنم؟ چه سؤالاتی ازش بپرسم که ببینم واقعا دوستم دارد برای همیشه یا نه. ولی بازم با توکل به خدا جلو می رویم و به خدا اعتقاد 100% داریم. می پرستیمش، بهش نیاز داریم و هر دویمان می خواهیم که در لحظه لحظه زندگی و عمرمان تنهایمان نگذارد که شیطان بر ما مغلوب شود. ببخشید اگه چیزی نوشتم که باعث ناراحتی شما شد.

چاپ اعلان ارسال برای دوستان مشترک شوید اضافه به دوست داشتنی ها پرسشکده خانه من باشد


کلیدواژه 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed