ارتباط با ما
راهنما
سوال داری؟!‏
بپـــــرس
جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

سوالات 18+سوالات 18+
سوالات 18+
تبلیغات
تبلیغات
اخباراخبار
خبر اعلام فهرست جدید بیماری‌های خاص

منبع خبر عصر ایران
تاریخ خبر 9:22 PM - 27/10/1396

همه خبرها
لیست خبرگزاری ها
اخبار پرسشکده

راهنماییراهنمایی
آیا پرسشکده به کاربران خود پرس مجانی میدهد؟

لیست کامل


پرسشکده > دسته بندی نشده
پیوند همیشگی پرسش
باعرض سلام من دختری 19ساله ام و دانشجوی ترم چهار در اوایل ترم سه یکی از هم کلاسی هایم به من ابراز علاقه کرد و قرار شد که باهم بیشتر آشنا بشیم با توجه به این که من دانشجوی یه شهر دیگه ام و اون پسر مال همون شهره خلاصه اون پسر از من خواستگاری کرد و من قرار شد تا وقتی که تو این شهر و دانشگاه هستم بهش فکر کنم بعد یه مدت دیدیم که داریم وابسته میشیم و قرار گذاشتیم که روابطمون مثل پیام دادن و حرف زدن و کمتر کنیم ولی با این شرایط من گفتم که نمیتونم تو رو بشناسم و قرار شد که هر سوالی که من در ذهنم اومد بپرسم ازش .بعد یه مدت اومد گفت که واسه این که بیشتر وابسته نشیم میخوام برم مشاوره و رفت و مشاوره بهش گفته بود که اصلا در مورد ازدواج حرف نزنید ولی مثله یه دوست میتونید با هم باشید سوال درسی و کاری اگه میتونید برا هم انجام بدید با توجه به این که من در یه شهر دیگه ام و غریب .خیلی سخت بود اوایل برام ولی قبول کردم بعدشم گفت که خواهر و مادرم خیلی خیلی مخالف اند چون تو مال یه شهر دیگه هستی و خواهرم فوق العاده بد زبونه و من مطمئنم که اگه تو بیای تو خونواده ی ما خیلی بهت سخت میگذره و من نمیتونم تو رو وارد شرایطی کنم که بهت سخت بگذره و رابطه ی ما تموم شد از این نظر ولی هم چنان گاهی بهم پیام میدیم مثله دوتا دوست ولی من نمیتونم مثله دوست ساده باهاش برخورد کنم و نمیتونم بهش فکر نکنم هرکاری هم که کردم متاسفانه نشد و از نظر روحی خیلی بهم ریختم لطفا راهنمایی ایم کنید. باتشکر
just god در تاریخ 21 بهمن ماه سال 1395 در ساعت 2:39 PM این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 501
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ
با سلام خواهر گرامی، از روابط پیامکی و پنهانی جدا پرهیز کنید. چرا که روحیات و احساسات لطیف جوانی( مخصوصا دختر) را خدشه دار می کند. با خانواده خود در میان بگذارید و اگر هر دو خانواده صلاح دانستند، پسر به خاستگاری بیاید. در غیر اینصورت رابطه را به هیچ عنوان در قالب دوستی یا پیامک ادامه ندهید. در ضمن بهتر است همسری که انتخاب می کنید در شهر خودتان باشد وگرنه خیلی به سختی می افتید.
esmail534987 در تاریخ 25 بهمن ماه سال 1395 در ساعت 4:25 PM به این سوال جواب داده است.
پیوند همیشگی پاسخ
سلام این اینگونه روابط منجر به علایق و وابستگی میشه و ازدواجی که باید از روی انتخاب و عقل صورت بگیره رو تحت تاثیر قرار میده و شخص بر اساس احساساتش انتخاب میکنه! لذا در دین ما از ارتباط با جنس مخالف نهی شده و در قران داریم که اون زنها یا اون مردهایی که دوستی پنهانی با نامحرم دارند را به عنوان همسر خود انتخاب نکنید .
محمد1010 در تاریخ 5 فروردین ماه سال 1396 در ساعت 9:26 PM به این سوال جواب داده است. 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed
..