ارتباط با ما
راهنما
سوال داری؟!‏
بپـــــرس
جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات
توجهلطفا توجه فرمایید
محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

پرسشکده > دسته بندی نشده
پیوند همیشگی پرسش
باسلام.دختری24ساله هستم که حدود2سال است به فیلم ها وعکسهای مستهجن نگاه میکنم تا شهوتم راکاهش دهم.من به ازدواج فکرمیکنم اماهیچ وقت شرایطش برایم مهیانشده.چرا خدا کمکم نمیکند تا با ازدواج از این مشکل رهایی یابم.مگر من بنده او نیستم؟
درجستجوی خدا در تاریخ 17 اردیبهشت ماه سال 1395 در ساعت 8:02 AM این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 14829
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ
توکل کنید به خدا تا پیروز شوید...
حقوق بشر در تاریخ 19 اردیبهشت ماه سال 1395 در ساعت 11:00 PM به این سوال جواب داده است.
پیوند همیشگی پاسخ
باسلام.نگاه کردن به فیلم یاعکس که شهوت شما را کاهش میدهد شاید درست باشد ولی دلیلی برای بی گناهی نیست. این همان میشود خود ارضایی محض.شما هرچه زودتر این گناه را ترک کنید وبیشتر باخدا باشید.روزه ونماز و قرآن خواندن میتواند بهترین گزینه برای ازدواج شما باشند.اینکار را بکنید و نتیجه کار خود را ببینید.التماس دعا.
behesht95 در تاریخ 20 اردیبهشت ماه سال 1395 در ساعت 6:44 PM به این سوال جواب داده است.
پیوند همیشگی پاسخ
با سلام و دعای خیر اولا نگاه کردن به تصاویر و فیلم های مستهجن ،یقینا راه درمان نیست و علی الخصوص گرفتار شده در بند شیطان است. هر کسی مشکلات دارد و باید با ان ها روبرو شود.اینکه هنوز ازدواج نکردید ،حکمی از جانب خداوند است،خداوند خیر و صلاح بنده اش را میخواهد.پس در رابطه با این مسئله به خداوند کریم توکل کنید یک قاعده کلی:توکل،توسل،تامل .با درک این واژه ها میتوانید را درست را انتخاب کنید. برای درمان شهوت سعی کنید راه درست را انتخاب کنید.و اگر بیشتر فکر کنید حتما راه را پیدا میکنید.وسایل زیادی هستن که شهوت را میشود کنترل کرد .برنامه غذای خوب موثرترین راه برای درمان شهوت است. ان شاء الله مشکلتون هر چه زود تر حل شود،به نوشته های که نوشته ام دقت کنید،زیر خود در بدتر از این حالت بوده ام و اگر نخواهیم رتبه بندی کنیم .مشکل شما برای من یک مشکل 15 الی 20 درصدی هست.من خودم شهوتم را با استفاده از چیزی که فکر اش را کسی نمی کند شهوتم را کنترل کردم.و ان وسیله چیزی نیست به جز یک خلال دندان توبه؛سرآغاز زندگی دوباره موفق و موید باشید.
نادر1994 در تاریخ 19 خرداد ماه سال 1395 در ساعت 1:46 AM به این سوال جواب داده است.
پیوند همیشگی پاسخ
خواهر عزیزم من ۱۴ سال دارم ولی هرچی خواستم از خدا نه نگفت حالا شما نا امید نشید خدا کاری که نمیکند به نفعمان است ما اگر چیزی از خدا میخواهید یا زود انجام میده یا در آینده نزدیک یا انجام نمیدهد چون به نفعمان نیست .
خشم شب در تاریخ 21 دی ماه سال 1395 در ساعت 11:06 PM به این سوال جواب داده است.
پیوند همیشگی پاسخ
به خداتوکل کنید و از صبر و نماز کمک بجویید
lamajlamaj در تاریخ 21 بهمن ماه سال 1395 در ساعت 6:41 PM به این سوال جواب داده است.
پیوند همیشگی پاسخ
خانم عزیز.بخوبی حال شما رو میفهمم.واقعا نسخه توکل کن برخدا کار راحتیه.کدوم توکل؟واقعا اینا نمیفهمن شهوت توکل حالی اش نیست؟...به هرحال توصیه من اینه زیاد فکرتو درگیر نکن.همون کسی که این نیاز رو در وجود بشر گذاشته قطعا مشکلتو درک میکنه.
sohrabian در تاریخ 3 اسفند ماه سال 1395 در ساعت 9:38 PM به این سوال جواب داده است. 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed
..