جستجوجستجو
تبلیغات
تبلیغات متنی
فروشگاه کامپیوتر فیض

نازلترین قیمت بازار در حوزه کامپیوتر و لوازم جانبی

تبلیغات
تبلیغات

پرسشکده > علم و دانش > پزشکی و سلامت
پیوند همیشگی پرسش
    سلام ایا با ترتینویین میشه لایه برداری کرد خواهشا کمی توضیح دهید مرسی
پزشک آنلاین در تاریخ 14 دی ماه سال 1392 در ساعت 12:00 ق.ظ این سوال را پرسیده است.

تعداد بازدید: 125
گزارش تخلف
پیوند همیشگی پاسخ
باسلام بله ولی حتما باید زیر نظر پزشک باشد در غیر این صورت دچار عوارضی خواهید شد مصرف خود سرانه ان عوارضی شدید در پی دارد

برگرفته از : http://www.doctormaleki.com/ (دکتر مریم ملکی)


پزشک آنلاین در تاریخ 14 دی ماه سال 1392 در ساعت 12:00 ق.ظ به این سوال جواب داده است.





پرسش های مرتبط:
با سلام و عرض خسته نباشید خانم دکتر من یک پسر 22ساله هستم که از مازندران مزاحمتون مشم. تاحدود 3 سال پیش صورتم سفید بود و بعد از اون بر اثر افتاب روی بینی و گونه هام قرمز شده و کل صورت و ناحیه گردنم کدر تر از قبل شده است.ایا با استفاده از کرمهای لایه برداری پوستم به حالت اولش برمیگرده؟درصورت مثبت بودن چه مدت زمانی طول مکشه؟ ایا استفاده از کرم عوارضی هم داره؟ایا میتوانم با کرم قسمتهای قرمز شده پوستم را برطرف کنم؟ با تشکر ازشما
سلام خانوم دکتر خودتون پوست خیلی خوبی دارین بهتون تبریک می گم من چند تا سوال داشتم 1- هزینه هر جلسه از دستگاه IRچقدره ؟ 2 - من 34 ساله هستم اقفتادگی صورت من خیلی خیلی کمه فقط خودم بهش حساسم همه اعتقاد دارن که من اصلا افتادگی صورت ندارم خودم فقط یه کم به خط خنده هام حساسم من با این شرایط به چند جلسه درمان احتیاج دارم ؟ 3- آیا درد داره استفاده از این روش ؟ 4- توی تهران کجا میشه از این دستگاه استفاده کرد؟ 5- چند بار یکبار احتیاج به تکرار جلسات است ؟ مرسی
با عرض سلام و خسته نباشید... من چند ماه 2الی 3 ماه پیش حصبه شده بودم و آنتی بیو تیک های قوی زیاد زدم از جنتامایسین گرفته تا قویترش و موهام خیلی می ریخت و الان هم که خوب شدم هم میریزد و موهام خیلی کم پشت شده و راستش من بعد از اینکه از حصبه رهایی پیدا کردم سینوس های سرم چرک کرد و من 24 ساعته 1الی2 ماه یک کلاه تنگ سرم بود و باز بدبختی من رو نگاه کنین از سینوس ها که رهایی کردم باز 2 الی 3 بار سرما خوردگی شدید تقریبا با تب بالا گرفتم و راستی سرم شوره چرب داره و خیلی وقتا می خاره و الان هم خودم را با این همه فشار برای کنکور آماده می کنم. من توی چند تا سایت خوندم که آنتی بیوتیک هایی مثل جنتا موجب ریزش میشه وبعد بیماریهای عفونی شدید همراه با تب شدید مثل بیماری من هم مو میریزد و رویش میکن ولی سلف و ضخامت قبل را ندارد و تو یک سایت هم خوندم که اگر بعد از تب شدید باز مجددا تب کنین مثل من که سرما خوردم موها رویش نمی کننولی هنوز که 1 الی 3 ماه از خوب شدنم میگذره هنوز موهام رویش نکرده ولی موهایی که از پاهام و دستام ریخته بود رویش کردند. من ریزش مو ارثی کمی دارم به طوریکه دو طرف شقیقه سرم کمی خالی شده و با عرض معذرت من بعضی شب ها بدون اراده آب و روغن قاتی میکنم (اسپرم)و راستی سرم بدجور شوره چرب داره و بعضی و قت ها می خاره. _آیا با این همه عوامل جور وا جور رویش می کنه؟ _من تغذیه مناسب دارم و از مکمل های کانادایی قوی استفاده میکنم با این شرایط تا چند ماه رویش میکند؟ چون یکی از اقوام ما حصبه شده بود و موهاش در نیومد و من میترسم.... توروخدا راست و با صراحت بگین خیلی خیلی استرس و اضطراب دارم... با تشکر بسیار... مرد/18 ساله/65 کیلو/183 قد
با سلام خدمت جناب دکتر و تشکر از وقتی که برای هموطنان ميگذارين. من يک جوان 24 ساله هستم .يه مشکله پوستی دارم که سال هاست منو اذيت ميکنه. در اواخر دوره دبيرستان در اطراف بينی حسّاسيت و خارش و قرمزی شديدی به وجود آمد. متأسفانه به جای مراجعه به متخصّص پوست به دکتر عمومی رفتم.به من کرم کلوبتازل داد ولی هرگز من رو از عواقب استفاده طولانی مدت از اين کرم آگاه نکرد.من همينطور مدت ها استفاده کردم(ابتدا کلوبتازل يک بسته و بعد از آن به مدت طولانی از تريامسينولون ، برای چند سال) و اوایل پوستم بهتر شد امّا پس از چندی طوری شده بود که اگر يک روز استفاده نميکردم پوستم به طرز شديدی قرمز و حساس و خارش دار ميشد..من هم ناگزير به استفاده ادامه دادم.بعد از مدتی با مراجعه به متخصص از کرم خفيف تری به نام تريامسينولون استفاده کردم.من شديداً دچار عوارض اين کرم های کورتنی شده بودم از قبيل حساسيت و قرمزی شديد در اطراف و روی بينی ،پوسته پوسته شدن و خشکی و خارش. برای چند سال ازين کرم استفاده کردم چون در غيره اينصورت اصلاً قادر به خارج شدن از خانه نبودم و اين مسئله در روحيه من تأثير منفی گذاشته بود.آخرين باری که به دکتر پوست رفتم ،ايشون به من گفتن که بايد ديگه از اين کرم استفاده نکنی و با استفاده از کرم های ضعيف تر ،کم کم اين کار رو انجام بدی.من هم همين کار رو کردم ، و الان مدت 6 ماهه که ديگه از هيچ کرم کورتون داری استفاده نکردم و فقط از کرم های مرطوب کننده مثل نيوا استفاده کردم. پوستم کمی بهتر از اون زمانه ولی هنوز هم همون عوارض وجود دارن. حتّی وقتی کرم های مرطوب کننده ميزنم اين کرم ها هرگز به خورد پوستم نميرن وبه نوعی به پوست میچسبند و خود اونها باعث خشکی بيشتر ميشن.در ضمن اين رو هم بگم که پوست من چربه ولی اين عوارض با عث شده که درعین داشتن چربی در ناحيه بينی و اطراف بينی,خشکی های مو ضعی وخارش و قرمزی شدید بوجود بياد .دکتر به من گفت که استفاده از کورتون با عث شده رگ های زيرپوستت گشاد بشن و قرمزی و ساير عوارض هم به همين خاطره . حتی من وقتی وارد يه محيط بسته مثل اطاق ميشم صورتم به شدّت داغ ميشه و شروع به قرمز شدن و خارش ميکنه .من شنيدم که شايد با ليزر بشه اين مشکلو حل کرد و آيا اينکه ليزر IPL ميتونه علاوه بر قرمزی , ساير عوارض ناشی از استفاده کلوبتازل رو مثل پوسته پوسته شدن و خشکی و خارش ناشی از اونو از بين ببره؟ در غير اينصورت اگه ممکنه دارو يا کرم خاصی که بتونه به من کمک کنه رو معرفی کنيد. یک دنیا سپاس.
با سلام- لطفاً در مورد روش اسکلروتراپی برای محو کردن رگ های پا کمی برام توضیح بدید. در یک جلسه انجام میشه یا چند جلسه؟ هزینه ش چقدر می شه؟

چاپ اعلان ارسال برای دوستان مشترک شوید اضافه به دوست داشتنی ها پرسشکده خانه من باشد


کلیدواژه



 
Poseshkadeh on Google+ Porseshkadeh on Twitter Porseshkadeh on Facebook Porseshkadeh RSS Feed